Winklevoss kardeşler, Bitcoin için ‘7 trilyon’da ısrarcı

Bitcoin 09 Ocak 2019 - 0:21 33 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Winklevoss kardeşler, Bitcoin için ‘7 trilyon’da ısrarcı

Winklevoss kardeşler Reddit’in Ask Me Anything (AMA) oturumuna katıldı ve kullanıcılardan gelen soruları yanıtladı.

Bitcoin’in bir numaralı kripto para olma özelliğini sürdürüp sürdüremeyeceğiyle ilgili bir soruya Cameron Winklevoss şöyle cevap verdi:

“Bitcoin kesinlikle kendini kanıtlamış bir kripto para. Sağlam bir para olma açısından onun ağ etkilerini yenmek zor. Bitcoin çok büyük ihtimalle uzun vadede kazanan olacak.”

Winklevoss kardeşler Reddit oturumunda ayrıca, ETF‘leri gerçekleştirmeye her zamanki gibi sadık olduklarını belirttiler.

Tartışmadaki bir başka noktada, Cameron’un ikiz kardeşi Tyler şunları söyledi:

Winklevoss’lar daha önce de Bitcoin’in altının yerini alacağını ve piyasa değerinin 7 trilyon doların üzerine çıkacağını iddia etmişlerdi.

“Bitcoin altın olma noktasında altından daha iyi. Eğer biz haklıysak, zaman içinde Bitcoin’in piyasa değeri, altının 7 trilyon dolarlık piyasa değerinin üzerine çıkacaktır.”

Öte yandan Blockchain’in kripto paralar karşısında göreceli önemiyle ilgili bir soruyu ise Tyler şöyle yanıtladı:

“Biri, diğeri olmadan var olamaz. Kripto parasız bir Blockchain, AOL’siz (America Online) bir internete benzer.”

İtibari para ve kripto para borsalarının uzun vadeli potansiyelinden de bahseden Cameron, şunları söyledi:

“İtibari paraya erişim kripto paralar için de çok önemli. Ancak, gelecekte itibari paranın da dahil olduğu her şeyin kripto paraya dönüşeceğini düşünüyorum.”

ABD’nin en popüler kripto para borsaları arasında gösterilen Gemini’nin kurucusu Winklevoss kardeşler, Eylül ayında sabit kripto para GUSD’yi tanıtmıştı. ABD’deki bir bankada tutulan ABD dolarlarıyla desteklenenen GUSD, New York Finansal Hizmetler Departmanı’nın (NYDFS) onayının ardından Eylül 2018’de piyasaya sürülmüştü.

Geçtiğimiz Temmuz ayında, SEC (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu), Winklevoss kardeşler tarafından yapılan Bitcoin ETF başvurusunu 2.kez reddetmişti. Winklevoss kardeşlerin ilk Bitcoin ETF başvurusu ise Mart 2017’de reddedilmişti.

SEC bu kararını açıklarken önemli oranda Bitcoin ticaretinin ABD dışındaki düzenlenmemiş borsalarda gerçekleştiğine dikkat çekmiş ve düşük likidite konusundaki şüphelerini belirtmişti.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP