Weiss Ratings: XRP, Bitcoin’i alt edecek

Genel 09 Ocak 2019 - 17:30 34 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Weiss Ratings: XRP, Bitcoin’i alt edecek

Derecelendirme şirketi Weiss Ratings, XRP gibi ödeme ağlarının ilerleyen yıllarda piyasa kapitalizasyonu bakımından Bitcoin’i geride bırakacağını öngördüklerini açıkladı.

Şirket konuyla ilgili olarak “Ödeme ağları değer depolarından daha yüksek bir değere sahip olma eğilimindedir. Bundan dolayı XRP gibi ödeme ağlarının önümüzdeki yıllarda piyasa kapitalizasyonu açısından Bitcoin’i geçmesini bekliyoruz.” dedi.

Son verilere göre XRP’nin piyasa kapitalizasyonu 15 milyar doların biraz üzerinde. Bitcoin’in piyasa kapitalizasyonu ise yaklaşık 71 milyar dolar. Bu koşullarda XRP’nin Bitcoin’i geride bırakması için 5 kat değer kazanması gerekiyor.

Öte yandan Weiss Ratings, “Şimdiye kadar bu kripto para rallisinde iki flippening (piyasa kapitalizasyonu bakımından rakip iki kripto paradan birinin diğerini geçmesi) gördük: ETH, XRP’yi geçti ve NEO, ETC’yi geçti. Önemsiz projeler daha değerli projeleri geçtikçe daha fazlasını göreceğiz.” açıklamasını yaptı.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP