Türkiye’de kripto para ile akaryakıt dönemi: Bitcoin ile deponu kendin doldur!

Bitcoin 02 Şubat 2019 - 16:20 68 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Türkiye’de kripto para ile akaryakıt dönemi: Bitcoin ile deponu kendin doldur!

Bitcoin ve kripto para piyasasında her ne kadar ayı sezonu yaşansa ve fiyatlar çoğu yatırımcıyı üzse de kripto benimsenmesi yükselmeye devam ediyor. Ülkemizde biraz yavaş ilerlese de dünyada oldukça yaygın bir şekilde kripto paralar kullanılmaya başlandı. Ancak, akaryakıt şirketlerinden biri olan Aytemiz petrol radikal bir kararla kripto paraları kullanmaya karar verdi.

Bitcoin ve kripto paralar bir içinde kabul edilecek

Birçok ülkede uygulanan self servis hizmetini de başlatacak olan Aytemiz Petrol, ilk etapta bu hizmet için kredi kartını kabul edecek. Daha sonra nakit ile de hizmet sunumu başlayacak. Aytemiz self servis uygulamasında bir yıl içerisinde Bitcoin ve kripto paraları kabul edebilecek bir noktaya gelinmesi planlanıyor. Otogaz dolumu eğitimi gerektiği için LPG’li araçlarında self servis hizmeti kullanılamayacak.

Self servisi kullananlar yakıtı ucuza alacak

Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, benzin ve dizel alımlarında self servis yakıt fiyatlarının standart fiyatlardan daha düşük olması gerektiğini söyledi. Aytemiz self servis hizmetini kullan araç sahipleri motorini 20 kuruş, benzinin litresini ise 15 kuruş indirimli satın alabilecek. Bu da 50 litrelik bir deponun yaklaşık 10 lira daha ucuza dolması anlamına geliyor.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP