Son Bitcoin Rallisi, Daha Büyük Bir Dalgayla Geri Gelebilir!

Bitcoin 12 Şubat 2019 - 15:49 88 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Son Bitcoin Rallisi, Daha Büyük Bir Dalgayla Geri Gelebilir!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatları Pazartesi günü marjinal olarak düştü. Ancak dünyanın en iyi bilinen dijital varlığı fiyat olarak üç haftanın en yüksek seviyesine yükseldi.

Tarih kendisini tekrarlarsa, Bitcoin boğa koşusu yolda!

Öğleden sonra alım satım işlemlerinde bir Bitcoin, Pazar gününden bu yana yüzde 0,60 oranında düşüşle 3.625 dolar seviyesinden işlem gördü. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin, Cuma günü 19 Ocak’tan bu yana en yüksek seviyesi olan 3.700 doların üzerinde ticaret yaptı. deVere Group’un CEO’su Nigel Green, Bitcoin rallisinin arkasında üç ana faktör olduğunu belirtti: Halving, ETF ve Lightning Network.

Ayrıca CEO, son Bitcoin rallisinin “kayda değer bir Bitcoin dalgalanmasının” başlangıcı olabileceğini, ancak yatırımcıların bunu kutlamaya başlaması için henüz çok erken olduğunu söyledi. Bununla birlikte, Bitcoin’in fiyat sıkıntısı sona ermekte olabilir ve eğer tarih kendisini tekrarlarsa, deVere Group CEO’suna göre “önemli bir Bitcoin boğa koşusuna” yol açabilir.

Uzman: “Fiyat yalnızca işlem aralığının en üstüne ulaştı.”

Bitcoin Cuma günü yılın en büyük günlük kazancını elde ettikten sonra, bir İngiltere danışmanlık firması olan deVere Group’un CEO’su Nigel Green, yatırımcıları heyecanlanmak için erken olduğunu belirterek uyarıyor. Nigel Green Bitcoin’in henüz 4.000 dolarlık önemli bir direnci kırmadığını ve hala tüm zamanların en yüksek seviyelerinden uzak kalmaya devam ettiğini vurguladı. deVere Group’un CEO’su konuya yönelik şunları söylüyor:

BU NİSPETEN ANİ BİR SIÇRAMA OLDU VE ELBETTE, BİTCOİN SAHİBİ OLANLAR İÇİN OLUMLU BİR HABER. ANCAK, FİYAT YALNIZCA İŞLEM ARALIĞININ EN ÜSTÜNE ULAŞTI VE YATIRIMCILAR HENÜZ ŞAMPANYA MANTARI AÇMAMALI.

Bitcoin fiyatının ani sıçramasının nedenleri

Nigel Green, geçtiğimiz haftaki işlem eylemini Bitcoin’in ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmeyi amaçlayan Lightning Network’ün ilerlemesine bağladı. Yani, Bitcoin işlemlerinin daha verimli ve hızlı bir şekilde işlenme yeteneğinden kaynaklandığını öne sürdü. Green ayrıca, SEC komiseri Robert J. Jackson Jr.’ın Bitcoin ETF’nin “nihayetinde” onaylanacağını belirttiği son yorumlarının, yatırımcıların bir numaralı kripto paraya olan güvenlerini arttırmış olabileceğine inanıyor. deVere Group’un CEO’su son olarak halving olayının, son Bitcoin rallisinin katalizörlerinden biri olduğunu da belirtiyor.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Bitcoin ile Kebap Almak Mümkün!

Avustralyalı gıda zinciri OriginKebabs, Bitcoin (BTC) ile kebap ödemesi kabul etm...

2019 Musluk (Faucet ) Sitesi

Arkadaşlar merhaba, bugün size bomba gibi bir musluk sitesi tanıtacağım. Site çok ...

UBOM ile Günlük 5Dolar Kazan

Arkadaşlar merhaba, bugün size yeni bir site tanıtacağım . Sitemizin adı

En Büyük Kripto Para Borsalarından Birisi Daha Bitcoin SV’yi Delist Etti!

En Büyük Kripto Para Borsalarından Birisi Daha Bitcoin SV’yi Delist Ett...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP