Şimdi Bitcoin Almak İçin Çok İyi Bir Zaman

Bitcoin 23 Şubat 2019 - 9:12 62 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Şimdi Bitcoin Almak İçin Çok İyi Bir Zaman

Spencer Bogart ayı piyasasına rağmen şu anın Bitcoin almak için çok iyi bir zaman olduğunu düşünüyor.

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde Bitcoin pozitif bir tablo çizerek aylık bazda 3,400 dolarda 4,000 dolara kadar yükseldi. Önemli olan ise Bitcoin 4,000 doların güçlü bir direnç seviyesi olduğunu kanıtladı. Bu duruma bakarak Bitcoin’in fiyat beklentileri konusunda analistlerin kafalarının karışık olduğunu söyleyebiliriz.

Kısa vadede Bitcoin’in hangi yöne gideceği belli olmasa da risk sermayesi şirketi Blockchain Capital’in ortağı Spencer Bogart kısa süre önce Bloomberg’e verdiği röportajda şu anda satın alımlar için harika bir zaman olduğunu ve fiyatlarda artışlar beklediğini dile getirdi.

Uzun Vadede Büyük Yükselişler

Bloomberg’de Emily Chang ve Mike McGlone ile konuşan Bogart, uzun vadede büyük yükselişler beklediğini dile getirdi. Daha da önemlisi Bogart, Bitcoin’in henüz tüm zamanlar rekorunu yeniden kırmaya yakın olmadığını ancak büyüyen girişimciler ve kurumsal firmalar için “şimdi Bitcoin satın almanın çok iyi bir zaman” olduğunu belirtti ve ekledi:

Bitcoin hiçbir zaman gitmedi, hep buradaydı. Peki, geri mi döndü? Kesinlikle geri döndü… Tüm zamanların en yüksek fiyatını görmeye hazır mıyız? Muhtemelen henüz değil. Hala birkaç düzenleyici adım atılması gerektiğini düşünüyorum.

Öte yandan Bogart Bitcoin’in dibi görüp görmediğiyle ilgili soruya, “Şimdi satın alma için çok iyi bir zaman. Ancak henüz uzun vadede yeni bir dip noktasının olup olmayacağını bilmiyorum”sözleriyle yanıt verdi.

Bitcoin Talebi

Tüm bunların yanında Bitcoin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması için Bitcoin’in oldukça önemli miktarda talep toplaması gerekecek. Bogart bu talebin üç önemli kaynaktan geleceğine inandığını dile getirdi.

Bogart’a göre ilk ana talep kaynağı “zamanın akışı” olacak. Blockchain Capital ortağı, zaman geçtikçe Bitcoin’in daha fazla güven kazanacağına ve verimliliğinin ve kullanımının giderek artacağına inandığını dile getiriyor. Bogart, ikinci talep kaynağının “merkez bankaları ve kurumlar” olacağını ifade ediyor. Bitcoin’in sınırlı sayıda üretilecek olması birçok banka ve kurum tarafından “dijital altın” olarak adlandırılmasının sağlayacak. Üçüncü talep kaynağı ise “teknoloji” olacak. Çünkü Bitcoin açık ağ sistemine sahip ve “programlanabilir” bir para… Dolayısıyla insanlar istedikleri gibi Bitcoin’i geliştirebilirler.

Bunlarla beraber 20 Şubat’ta kripto paraların işlem hacimlerinin son on ayın en yüksek seviyesi olan 33,85 milyar dolara ulaşmış olması Bogart’ın düşüncelerini destekler nitelikte…

Kaynak: NewsbtcA.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Bitcoin ile Kebap Almak Mümkün!

Avustralyalı gıda zinciri OriginKebabs, Bitcoin (BTC) ile kebap ödemesi kabul etm...

2019 Musluk (Faucet ) Sitesi

Arkadaşlar merhaba, bugün size bomba gibi bir musluk sitesi tanıtacağım. Site çok ...

UBOM ile Günlük 5Dolar Kazan

Arkadaşlar merhaba, bugün size yeni bir site tanıtacağım . Sitemizin adı

En Büyük Kripto Para Borsalarından Birisi Daha Bitcoin SV’yi Delist Etti!

En Büyük Kripto Para Borsalarından Birisi Daha Bitcoin SV’yi Delist Ett...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP