Samsung’un Pop-Up kameraya sahip ilk telefonu Galaxy A90 olabilir

Android 04 Şubat 2019 - 16:41 49 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Samsung’un Pop-Up kameraya sahip ilk telefonu Galaxy A90 olabilir

Akıllı telefonlar hakkında sızıntıları paylaşan Ice Universe hesabına göre Samsung, ince çerçeveleri korumak ve ekranda herhangi bir çentik veya delik bulundurmamak için yeni bir telefon üzerinde çalışıyor.

Samsung‘un Galaxy A90 akıllı telefonunda, açılabilir Pop-Up kamera sistemi kullanacağı iddia ediliyor. İlk defa Vivo NEX S akıllı telefonda karşımıza çıkan Pop-Up kamera sistemi, ekranın daha sade ve ince çerçeveli olmasını sağlıyor.

samsung galaxy a90

BAZI SORUNLAR VAR

Samsung‘un bu kamera teknolojisini kullanacağı Galaxy A90 hakkında ise ciddi endişeler var. Kamerayı aşağı ve yukarı doğru hareket ettirecek sistemin ne kadar dayanabileceği büyük bir sorun oluştururken, telefonun büyük olasılıkla toza ve suya karşı dayanıklı olmayacağı konuşuluyor.

samsung galaxy a902

Ortaya çıkan başka bir iddiaya göre, Samsung Galaxy A90‘ın 6GB ve 8GB RAM içeren iki farklı seçeneği bulunacak ve telefon 128GB depolama alanına sahip olacak. Samsung, Galaxy A90 için Pop-Up kamera üzerinde çalışıyor olabilir, ancak bu teknolojinin ne kadar fayda sağlayacağı konusunda birtakım şüpheler de bulunuyor.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP