Samsung Galaxy S10’daki Kripto Paralar Hangileri Olacak?

Kripto Dünyası 27 Şubat 2019 - 18:26 39 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Samsung Galaxy S10’daki Kripto Paralar Hangileri Olacak?

Samsung’un yeni telefonu Galaxy S10’un bazı kripto paralar için cüzdan özelliği sağlayacağı iddia ediliyor.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un yeni akıllı telefon modeli Galaxy S10’da kripto paralarla ilgili özelliklerin olacağı duyuruldu. İspanya’nın Barselona kentinde düzenlenen Mobile World Congress adlı etkinlikte Samsung yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre Galaxy S10 Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve iki farklı kripto para için daha cüzdan hizmeti sunacak.

Samsung’un Kripto Hamlesi

Rekabetin oldukça sıkı olduğu akıllı telefon piyasasında faaliyetlerine devam eden dev şirket Samsung görünüşe bakılırsa kullanıcılarının karşısına iddialı bir yenilikle çıkacak. Cointelegraph’ın haberine göre Samsung’un yeni akıllı telefon modeli, bazı kripto para uygulamalarına sahip olacak. Habere kaynak olarak firma yetkilisinin Barselona’da yaptığı bir sunum gösteriliyor.

Söz konusu sunumda ifade edilenlere göre Samsung’un yeni akıllı telefonu bazı kripto para projeleriyle ortaklığa vardı. Bu kripto paralar arasında Bitcoin ile Ethereum’un yanı sıra Cosmee (COSM) ve Enjin Token (ENJ) bulunuyor. Cosmee’nin Blockchain destekli ve mobil bir merkezsiz uygulama olduğu ifade edilirken Enjin’in bir kripto para cüzdanı olduğu aktarılıyor. İddialara göre bu uygulamalar yeni Galaxy S10’da yüklü olacak.


ETİKETLER:,

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Musluk (Faucet ) Sitesi

Arkadaşlar merhaba, bugün size bomba gibi bir musluk sitesi tanıtacağım. Site çok ...

UBOM ile Günlük 5Dolar Kazan

Arkadaşlar merhaba, bugün size yeni bir site tanıtacağım . Sitemizin adı

LedgerX BTC Vadeli İşlem Ürününü Piyasaya Sürmek için Teklif Verdi

LedgerX BTC Vadeli İşlem Ürününü Piyasaya Sürmek için Teklif Verdi...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP