Ripple (XRP) İçin 2019 Fiyat Tahminleri: XRP Yakında Sahneye Boğaları Çıkarıyor!

Genel 19 Ocak 2019 - 10:33 50 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Ripple (XRP) İçin 2019 Fiyat Tahminleri: XRP Yakında Sahneye Boğaları Çıkarıyor!

Uzmanlara göre kripto para birimi endüstrisinin yakında büyük bir kırılma görmeyeceği açıkça ortaya çıktı. 2019 yılının başlarında kurulan herhangi bir pozitif momentum zaten yakında yok edildi. Her şeye rağmen, Tradingview trader’larının Ripple (XRP) fiyatı için hala yüksek umutları var. Öyle ki, herkes görünüşte önümüzdeki haftalarda bir değer artışı bekliyor.

Ripple (XRP) fiyatı yaşam dolu ve 0,38 dolara kadar yükselebilir

Birileri bu sıkıntılı zamanlarda inançlarını sürdürdükleri için kripto para birimi spekülatörlerini takdir etmek zorunda. Ne de olsa, 2019 yılı da iyi bir başlangıç ​​yapmadı. XRP için, son iki haftada, birkaç küçük gerileme ve sonrasında kazanımların dışında pek bir şey değişmedi. EasyMarkets isimli trader’a göre, önümüzdeki eğilim oldukça açık. Bu trader’a göre, ilk destek seviyesinin 0,3195 dolarda sabit kalabileceğini varsayarsak XRP için yukarı yönlü bir ivme olacak.

Piyasanın böyle değişeceğini varsayarsak EasyMarkets isimli trader’a göre, XRP fiyatı önümüzdeki 7-10 gün içinde 0,38 dolara kadar yükselebilir. Bu noktada piyasa değeriyle en büyük ikinci kripto para birimi olan XRP, bir miktar piyasa direncine kavuşacak ve bu da inşa edilmesi gereken yeni bir destek seviyesine yol açacak. İlk destek geçerli olmazsa trader’a göre kripto paranın, bir sonraki 0,277 ABD doları seviyesine düşmesi muhtemel değildir. Bu trader’ın fiyat tahmini ilerlemeye devam etmek için çok ilginç bir seriyi ortaya koyuyor.

Ripple (XRP)’da yüksek kazançlar için çok dar bir sıkışma olabilir

Kripto para birimi dünyasında, hızlı kâr çoğu insanın görmeyi beklediği şeydir. Bu talihsiz bir eğilim, ancak hızlı para peşinde koşarken de yanlış bir şey yoktur. XRPdurumunda analistlere göre, önümüzdeki günlerde yüzde 20’lik bir potansiyel kazanç için çok dar bir sıkışma olabilir. Bu analistlere göre, yalnızca Bitcoin’in değeri bir kez daha düşmediğinde gerçekleşir.

TradingAlpha isimli trader’ın grafiği bazı ilginç seviyeler belirliyor. Kısa vadeli en yüksek XRP zirvesi şu an itibariyle 0,45 dolar seviyesine yakın duruyor. Yine de TradingAlpha isimli trader’a göre, gerçek bir yükseliş eğilimi oluşturmadan önce kırılmayı bekleyen üç direnç seviyesi var. Ek olarak, genel piyasa duyarlılığı yelpazenin düşüş tarafında kalıyor. Bu trader’a göre, kısa dönemlik bir sıkıntıya neden olmak artık tam anlamıyla net olmasa da kendi başına çok kazançlı olabilir.

Destek trend çizgisini sürdürmek XRP’yi 0,42 dolarlık seviyeye taşıyabilir

XRP fiyatı için önümüzdeki günler ve haftalar öncelikle mevcut destek seviyelerinin korunmasını sağlamakla ilgili olacak. Genel düşüş eğilimi göz önüne alındığında, bu kendi içinde oldukça büyük bir sorun teşkil edecek. Buna rağmen uzmanlara göre, bu sektördeki olumsuzluklar fazla çaba sarf edilmeden aşılabilir. XRP’nin destek trend çizgisi devam ettiği sürece analistlere göre, henüz panik yapmak için gerçek bir neden yok.

Ne yazık ki XRP/USD paritesindeki bu destek seviyesi devam etmekte zorlayıcı olabilir. Tüm pazarların yeniden düşüş eğilimi göstereceklerini göz önünde bulundurursak, Tilen_Tradershub isimli trader tarafından sağlanan grafik kesinlikle doğru olmayabilir. Her ne kadar bu destek seviyesi uzun bir süredir devam etse de önümüzdeki günlerde bunun değişmesi bekleniyor. Durumun böyle olmadığını varsayarsak bu trader’a göre, XRP fiyatı yavaş ama istikrarlı bir şekilde 0,42 dolarlık seviyeye çıkabilir.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP