Pigzbe Yeni Nesil Kumbara

Kripto Dünyası 26 Ocak 2019 - 9:22 57 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Pigzbe, çocuğunuzun ilk kripto para birimi Wollo tarafından desteklenen 6 yaş ve üstü çocuklar için fiziksel ve kısmen dijital bir kumbara cüzdandır. Pigzbe’yi, çocuklara modern para ilkelerini, çocukların doğal hareketlerini kendi kendini düzelten, pratik deneyimlerle öğrenmeye teşvik eden, heyecan verici ve güvenli bir sistemde öğretecek, dostane, maddi bir mali asistan olarak düşünün.

“Pigzbe deneyimi” dijital tokenı, Pigzbe uygulamasını ve Pigzbe donanım cihazını içerir. Birlikte, bu deneyim geleneksel bir bankada normalde depolanan fiziksel paranın yerini alacak şekilde tasarlandı, çocuklar ve ailelere dijital bir alternatif sunuyor.

Bu fikir benzersiz ve kripto-para birimini kitlesel olarak benimsemeye yardımcı olabilir, çünkü sadece yetişkinleri değil, aynı zamanda eğlenceli ve eğitici bir şekilde çocukları da hedefliyor. Kripto para biriminde, her gün bir sürü hack olayı yaşandığı için bir hardware depolama cüzdanına da ihtiyaç duyulmaktadır, bu nedenle bu kesinlikle harika bir proje.

0D5115BC-7968-409B-B832-BBD6A63355E6-31826-0000081D5EB67DF7.jpeg

İki tip Pigzbe uygulaması var:

Pembe Pigzbe (Klasik): Çocuklar için bir kontrolör ve bildirim cihazı.
Siyah Pigzbe (VIP): Yetişkinler için  bir depolama cihazı.
Pigzbe’yi kripto para birimleri veya oyun kontrolörü için bir  depolama cihazı olarak kullanabilirsiniz. Bir oyun cihazı olarak kullanıldığında, app içinde Pigzbe kontrol edebilirsiniz, daha sonra ekran dokunma ve görsel geri bildirim alırsınız.

Pigzbe’nin temel işlevlerinden bazıları şunlardır:

Kmbarayı Yeniden Tasarlamak: Fiziksel paralar artık bitmek üzere, bu da kumbaraların giderek önemsizleştiği anlamına geliyor. Pigzbe, dijital para birimi geleceği için çocukları hazırlıyor.

Aileler Mikro-Finansman Ağları Olabilir: Pigzbe aileler içinde merkezi olmayan, küresel, sınırsız bir ödeme ağı sağlar. Küçük miktarlardaki WLO tokenı farklı aile bireylerine kolayca transfer edebilirsiniz.

Kripto Para Alımını Hızlandırma: Pigzbe, kripto paralarla ilgili kamu bilincini arttırmayı ve sektöre eğlenceli ve kullanıcı dostu bir giriş sağlamayı amaçlamaktadır.

Pigzbe Özellikleri Ve Faydaları

  • Güvenli
  • Uluslararası (180’den fazla ülkede kullanılabilir)
  • Herkese erişilebilir
  • Eğlenceli ve ilgi çekici
  • Eğitici
  • 3 ila 6 saniye arasında hızlı aktarım
  • Ucuz işlem maliyeti 0,01 dolardan az

Token ve ICO Bilgisi:

Hard Cap şu andaki piyasa koşulları göz önünde bulundurulduğunda oldukça yüksek (yine de büyük bir kısmını topladılar), ancak yol haritasına göre çok fazla iyi şeyleri planladıkları için bu kadar sermaye biriktirme ihtiyacını anlayabiliyorum. Tokenların satışının % 70’i ico satışı sırasında satılacak ve bu da tokenın merkezi olmamam katsayısını artırır. Ön satış sırasında en yüksek bonus % 50 idi, bu da ICO yatırımcıları için harika değil, ancak satış öncesi satılan token miktarı o kadar yüksek değildi. Toplamda 15 milyon dolarlık fon toplanması planlanan projenin planlanan ilk presale’i tamamlanmış durumda. Toplamda 675 milyon adet token bulunan projenin yüzde 70.3’ü satışa sunulacak. Geri kalan yüzde 29.3’lük bir kısım ise proje takımına kalacak.

Wollo (WLO) Stellar Lumen (XLM) ağı üzerine kurulmuş bir yardımcı programdır. Pigzbe ağı, uygulama içinde kaydetme ve oyun deneyimini mümkün kılmak için kullanılacak olan WLO token etrafına inşa edilmiştir.

Sembol: WLO

Platform: Stellar Lumen

Satılacak Token Sayısı: 175,000,000 WLO

Token Fiyatı: 0.12 USD

Soft Cap: 2 850 000 USD

Hard Cap: 8 850 000 USD

Kabul Edilen Ödeme Yöntemi: ETH

Yol Haritası:

Yol haritası, projenin iyi bir şekilde gelişmesine yol açabilecek uzun vadeli ve serbest bırakılmış dolu bir süreçtir. Uygulamanın beta sürümü, Haziran / 2018’de ICO’dan önce piyasaya sürüldü ve 2019’dan itibaren küresel olarak genişlemeyi hedefliyor.

Ekip:

Ekip oldukça büyük ve Apple, Google ve Primo gibi büyük şirketlerde büyük deneyime sahip ve danışmanlarının da üst sınıf olmasıyla başarılı olması için gereken tüm alanları kapsamaktadır. Bu proje için büyük bir artı ve kesinlikle  hedeflerine ulaşacaklarını düşünüyorum.

Sonuç:

Pigzbe, çocuklara bu alandaki oyunları eğlenceli ve eğitici bir şekilde tanıttığı için, kripto parabiriminin kitlesel kabulü için harika bir projedir. Takımlarının hepsi yıldız ve yakında bir çalışma ürününe sahip olacaklar, ki bu da projenin etrafında çok fazla hype yaratacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Linkler:

Website: https://pigzbe.com/
Telegram: https://t.me/pigzbeico
Twitter: https://twitter.com/pigzbe
Facebook: https://www.facebook.com/pigzbe
Medium: https://medium.com/pigzbe
Reddit: https://www.reddit.com/r/pigzbeA.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei P30 Pro Amerika’ya inat güncelleme almaya devam ediyor

lisansı ağustos ayı ortasına kadar uzatılan Huawei &nbs...

Facebook’un kripto parası GlobalCoin Haziran sonunda geliyor

Sosyal medya devi Facebook, kendine ait kripto parayı beklenenden çok d...

Google’dan Huawei’ye Engel

Google’dan Huawei’ye engel, ünlü teknoloji devi Huawei, ABD yaptırımları neticesin...

2019 Musluk (Faucet ) Sitesi

Arkadaşlar merhaba, bugün size bomba gibi bir musluk sitesi tanıtacağım. Site çok ...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP