Pantera Capital CEO’su: Kripto Para Piyasası Eskiye Göre Çok Daha Sağlam

Bitcoin 03 Şubat 2019 - 9:17 56 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Pantera Capital CEO’su: Kripto Para Piyasası Eskiye Göre Çok Daha Sağlam

Pantera Capital‘ın CEO’su Dan Morehead, kripto para sektörünün geçmişi hakkında konuştu ve sektörün geleceğine oldukça umutlu gözlerle baktığını söyledi.

Yatırım şirketlerinden Pantera Capital’ın CEO’su Dan Morehead geçtiğimiz günlerde Unchained yayınına katıldı ve kripto para sektörü hakkında bazı yorumlar yaptı.

Morehead öncelikle kripto para ve Blockchain sektörlerinin geçmişine değindi. Morehead, kripto para piyasasının 2014-2015 yılında yaşadığı düşüşün oldukça ciddi sorunlara yol açtığını söyledi. Kendisinin açıklamalarına göre Morehead, o dönemde yaşanan düşüş sırasında kripto para sektörünün geleceğinden pek emin değildi.

Kendisi artık bu endişeleri geride bıraktığını söylüyor. Dan Morehead, kripto para sektörünün artık çok daha sağlam temellere dayandığını ve çok daha güçlü bir şekilde ilerlediğini düşünüyor.

“Bence kripto para sektörünün şu anki temelleri, 2014-2015 dönemindekine kıyasla çok daha sağlam durumdalar.”

Dan Morehead, verdiği röportajda kurumsal yatırımcılarla kripto para sektörü arasındaki ilişkiye de değindi. Morehead’in açıklamalarına göre kurumsal yatırımcılar bundan birkaç yıl önce kripto para piyasasına girmek bir yana, piyasayla doğru düzgün ilgilenmiyorlardı bile.

Şimdiyse kripto para piyasasını düzenli olarak takip eden, piyasada faaliyet göstermeye çalışan pek çok kurumsal yatırımcının olduğunu görüyoruz. Morehead, kurumsal yatırımcıların en çok istediği şeylerden birinin “kurumsal emanet” hizmeti olduğunu söylüyor. Morehead’e göre kripto para şirketleri, kurumsal yatırımcılara uygun hizmetler sunmaya başlarlarsa kripto para piyasasına daha çok para girmeye başlayacak.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP