LedgerX BTC Vadeli İşlem Ürününü Piyasaya Sürmek için Teklif Verdi

Genel 17 Nisan 2019 - 9:10 38 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

LedgerX BTC Vadeli İşlem Ürününü Piyasaya Sürmek için Teklif Verdi

LedgerX BTC Vadeli İşlem Ürününü Piyasaya Sürmek için Teklif Verdi

Amerika Birleşik Devletleri tarafından düzenlenmiş kripto türevleri ve temizleme platformu LedgerX, fiziksel olarak düzenlenmiş bir bitcoin ( BTC ) vadeli işlem sözleşmesinin başlatılmasını izliyor , kripto haberi çıkışı The Block 15 Nisan’da bildirildi.

ledgerx ile ilgili görsel sonucu

ABD Emtia Gelecekteki Ticaret Komisyonu (CFTC) tarafından denetlenen LedgerX’in, yeni vadeli ürününü piyasaya sürmesine izin verecek belirlenmiş bir sözleşme pazar lisansı için başvuruda bulunduğu bildirildi.

Halen CME’de listelenen BTC vadeli işlem sözleşmeleri sonuçta fiat’a oturmuş olsa da, fiziksel olarak düzenlenmiş bir versiyon tüccarların sözleşmelerin sona ermesi üzerine bitcoin cinsinden ödendiğini görecektir.

LedgerX’in kurucu ortağı Juthica Chou’ya göre, ilk olarak Kasım 2018’de açılan lisans başvurusu, ürünü perakende yatırımcı pazarına getirmeye odaklandı.

Daha geniş bir yeniden yönelimin bir parçası olarak LedgerX’in, BTC vadeli işlemlerini, seçeneklerini ve takaslarını listeleyen ve LedgerX’in mevcut altyapısını temel alan temizleme ve saklama hizmetleri sağlayan “Omni” olarak adlandırılan türev işlem platformunun perakende odaklı bir sürümünü piyasaya sürmeyi planladığı bildirildi.


ETİKETLER:,

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP