Kripto Para Şirketleri İflasa Yakın!

Bitcoin 13 Ocak 2019 - 9:45 30 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Kripto Para Şirketleri İflasa Yakın!
© Reuters.

© Reuters.

Zwoop isimli kripto para şirketi bir süredir yaşadığı borç ödeme sıkıntısından dolayı ne yapacak olduğunu bilmiyor. Şirket, kripto para şirketleri arasında bir süredir problemler yaşayan sektörde zorluklar yaşayanlar arasında bulunuyor. Büyük madencilik devlerinin bile son zamanlarda zor günler yaşadığı piyasada, yatırımcıların büyük bir bölümü yaşadıkları bu zor günleri nasıl geçirecek olduklarını ve nasıl atlatacak olduklarını düşünürken, Zwoop ise 72 bin Sterlin borç ile ortada kaldı.

72 bin Sterlin borç ödemesini nasıl yapacak olduğunu düşündüğü iddia edilen şirketin, bu ödemeyi yapmak için bir süre daha zamanı var ve bu zaman içerisinde nasıl ödeme yapacak olduğu, ödeme yapsa bile şirketin gelecekte nasıl bu zor durumdan kurtulabilecek olduğu tahmin edilmekte. Henüz kripto para şirketlerinin büyük bir kısmı zorluklar yaşıyor olsalar bile iflas etme sınırında değiller. Piyasa koşullarının böyle devam etmesi ve kripto para fiyatlarının yükselmemesi durumunda ise kripto para şirketlerinin büyük bir bölümünün Zwoop ile aynı durumu yaşayabilecek oldukları ve kritik zamanlar geçirmek zorunda kalabilirler.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.


ETİKETLER:, , , ,

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP