Kripto Para Alacak Olduğunu Belirtenlerin Sayısında Belirgin Düşüş Var

Bitcoin 13 Ocak 2019 - 9:43 67 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Kripto Para Alacak Olduğunu Belirtenlerin Sayısında Belirgin Düşüş Var
© Reuters.

© Reuters.

Bir süre önce ”kripto para sahibi olmayı düşünüyorum” diyenlerin oranı son günlerde Ethereum hard forku belirsizliği ve kripto paraların gelecek beklentisinin azalmaya başlamasından dolayı bu kişilerin sayısı her hafta azalıyor. Bitcoin alabilecek olduğunu belirten ve kripto para sahibi olmak isteyen kişilerin oranının azalması ise sadece Ethereum hard forku veya Bitcoin fiyatı ile ilgili değil. Piyasada siber güvenlik açıklarının ortaya çıkması ve kripto para borsalarının hileli işlemler yaptığı iddiaları da piyasadaki ciddi kayıpların asıl nedenleri arasında.

Kripto para yatırımcılarına göre, piyasada gelecekte yakınlarına Bitcoin’i ne kadar tavsiye edebilecek oldukları sorusuna verdikleri yanıt %50-%50 olarak değişiyor. Risk alabilecek olan yatırımcıların Bitcoin alabilecek olduğunu ve parasını riske attığını bilmesi gerektiğini belirten birçok kripto para sahibi açısından, risk alamayacak olan kişilerin ise Bitcoin’den uzak durmasını öneriyorlar. Bitcoin’in gelecekte yükselebilecek olduğuna inanan ve inanmayanların oranı da yarı yarıya iken, bu kişiler piyasada olan bitenden bilgi sahibi olmanın kayıp olasılığını en minimum düzeye indirdiğini biliyorlar ve piyasaya göre hareket ediyorlar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

  Artık Arabalar da Akıllı!

ETİKETLER:, ,

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Arabalar da Akıllı!

Turkcell Kopilot ile Arabanızın ve Sevdiklerinizin Güvenliğini Sağlayın!

Facebook’un kripto parası GlobalCoin Haziran sonunda geliyor

Sosyal medya devi Facebook, kendine ait kripto parayı beklenenden çok d...

Coinbase Kullanıcılara Ücretsiz EOS Dağıtacak!

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Coinbase,

Coinbase’in Yeni Listeleyeceği Kripto Para Belli Oldu

Coinbase’in Yeni Listeleyeceği Kripto Para Belli Oldu

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP