Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Almak

Android 05 Ocak 2019 - 0:30 60 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Almak

Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Kredi kartı ile bitcoin alma siteleri 2019.. Kredi kartı ile Bitcoin satın alınabilir mi? Kredi kartı ile nasıl kripto para satın alınır? Kredi kartıyla altcoin satın almak..

Bunlar gibi benzer soruları sıklıkla alıyoruz. Bu nedenle,2019 yılı içinKredi kartı ile Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin veya Bitcoin Cash satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz. Bu yazıda kısa ve öz olarak herhangi bir kimlik onayı gerektirmeden kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir sitedenbahsedeceğiz..

Cex.io hatrı sayılır bir süredir Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptıkları son geliştirme ve güncellemelerle kredi kartı ile kripto para (BTC, ETH, XRP, BCH, DASH, LTC, XLM) satın almayı oldukça kolaylaştırdılar.

Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda 100,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor.

Sitelerde Bitcoin fiyatı ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor. Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum, Ripple, DASH ve Litecoin alış satışı yapabilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda çokça konuşulan Bitcoin Cash’de sitelere eklendi.

Cex.io‘yu kredi kartı ile bitcoin ve diğer kripto paraları satın almak için kolay, hızlı ve ucuz olmasından dolayı öneriyoruz.

  Artık Arabalar da Akıllı!


A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Arabalar da Akıllı!

Turkcell Kopilot ile Arabanızın ve Sevdiklerinizin Güvenliğini Sağlayın!

Huawei P30 Pro Amerika’ya inat güncelleme almaya devam ediyor

lisansı ağustos ayı ortasına kadar uzatılan Huawei &nbs...

Facebook’un kripto parası GlobalCoin Haziran sonunda geliyor

Sosyal medya devi Facebook, kendine ait kripto parayı beklenenden çok d...

Coinbase Kullanıcılara Ücretsiz EOS Dağıtacak!

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Coinbase,

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP