En Büyük Kripto Para Borsalarından Birisi Daha Bitcoin SV’yi Delist Etti!

Bitcoin 17 Nisan 2019 - 10:21 59 KEZ OKUNDU 1 YORUM YAPILDI

En Büyük Kripto Para Borsalarından Birisi Daha Bitcoin SV’yi Delist Etti!

En Büyük Kripto Para Borsalarından Birisi Daha Bitcoin SV’yi Delist Etti!

Kraken kripto para borsası Bitcoin SV’yi platformdan çıkarma kararı aldı.

2018 yılının Kasım ayında yaşanan Bitcoin Cash (BCH) hard fork’u ile ortaya çıkan yeni kripto para birimi Bitcoin SV (BSV), o tarihten bu tarihe hala eleştirilerin hedefi olmaktan kurtulamadı. Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright‘ın önderlik ettiği BSV, geçtiğimiz 15 Nisan tarihinde Binance kripto para borsasının aldığı bir karar ile oldukça sert bir düşüş yaşamıştı.

Craig Wright’ın bir Twitter kullanıcısı hodlonaut‘u avukatları ile dava ettirmesi nedeniyle meydana gelen bu olay, ShapeShift kripto para borsasının da benzer bir eyleme geçmesine neden oldu ve Erik Voorhees 15 Nisan tarihinde BSV’nin delist edileceğini açıklamıştı. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Kraken de o tarihlerde Twitter üzerinden kullanıcıları ile bir anket paylaşmış ve BSV’nin delist edilip edilmemesi konusunda ne istediklerini oylamalarını istemişti.

Kraken Exchange@krakenfx

Should Kraken delist Bitcoin SV (BSV)? #delistbsv4.03919:33 – 15 Nis 2019Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik71%Yes, it’s toxic4%No, need price discovery3%No, it’s awesome22%don’t care (see results)70.545 oy•Kesin sonuçlar3.139 kişi bunun hakkında konuşuyor

Kraken de Bitcoin SV’yi Delist Etti

Yapılan ankette 70.454 oy’un %71’i direkt olarak BSV’nin delist edilmesi gerektiğine karar verdi ve Kraken beklenen hamleyi hiç geciktirmeden 16 Nisan tarihinde yaptı. Yapılan duyuruya göre Kraken 22 Nisan tarihi itibariyle BSV yatırma işlemlerini, 29 Nisan tarihi itibariyle bütün kripto para paritelerini, 31 Mayıs tarihi itibariyle bütün para yatırma işlemlerini kaldıracak.

Kraken Exchange@krakenfx

The people have spoken. Kraken is delisting BitcoinSV: https://blog.kraken.com/post/2274/kraken-is-delisting-bsv/ …#delistBSV4.39800:30 – 17 Nis 2019Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilikKraken is Delisting BSV | Kraken BlogCryptocurrency is about creating a better world. At Kraken, we take this mission seriously. Our focus is on delivering the freedom digital currencies offer. Freedom from centralized systems, financ…blog.kraken.com1.564 kişi bunun hakkında konuşuyor


Bitcoin SV delist olaylarının ardından %10 ve üzeri düşüşe geçti ki bu durum bir zamanlar top 10 kripto para arasında yer alan BSV’nin, basın saati itibariyle 14. sıraya gerilemesine neden oldu.


ETİKETLER:,

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU MAKALEYE YAPILAN YORUMLAR ( 1 )

  • Cem Orman 3 Mayıs 2019 / 10:01 Cevapla

    Bu konuyu uzun zamandan beri araştırıyordum. Bilgiler için teşekkürler.

BU YAZIYA YORUM YAP