İnstagram Profiline Kimler Bakmış?

Genel 19 Şubat 2019 - 15:36 46 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

İnstagram Profiline Kimler Bakmış?

İnsanların en zayıf yönleri merakları sanırım bunları iyi bir şekilde kullandığınızda da yaptırmayacağınız şeyler yok. Facebook, Twitter, İnstagram şifrelerini bile hiç bilmedikleri sitelere girerek profillerinin çalınmalarına yada uygulamalar tarafından profillerinin kullanılmasına sebep olabiliyorlar.

Sonrası malum, zincirleme gidiyor.
Hesabınızdan paylaşım yaparak diğer arkadaşlarınızı da aynı yöntem ile kandırmaya çalışıyorlar ki çok rahat bir şekilde başarıyorlar bunu.

intagram profiline kimler baktı

Öncelikle şunu öğrenmeniz gerekiyor
Facebook, Twitter, İnstagram ve benzer sosyal ağlarda profilinize kimin baktığını hiçbir şekilde göremezsiniz bu yüzden bu gibi şeyleri gördüğünüzde sazanlık yapmayın. Bu gibi şeylere aldanırsanız profilinizi kullanırlar, hesabınızı çalarlar vs… vs…

Gizli hayranlarınız varsa gizli kalsın uygulama bunları size göstermez bu yüzden böyle oyunlara gelmeyin, neyse makaleyi çok fazla uzatmayalım ve konumuza dönelim.

Bunu nasıl temizlersiniz?
İlk olarak uygulama ile mi ağa takıldığınız bunu öğrenmek gerekiyor bu yüzden web üzerinden https://instagram.com/ da oturum açıyoruz, oturumu açtıktan hemen sonra şu https://instagram.com/accounts/manage_access bağlantıya tıklıyoruz.

İnstagram Profiline Kimler Bakmış

Yukarıdaki ekran görüntüsünde hesabımda bir adet uygulama mevcut, bu uygulamanın erişimini iptal ediyorum. Eğer uygulama yoksa hesabınızda, instagram şifrenizi değiştiriyorsunuz ve hiçbir şekilde sorun kalmıyor.

Önemli olanda şudur ki; Şifrenizi hiçbir şekilde takipçi kazan, beğeni kazan ve benzer yöntemler ile kurulan ağlara kaptırmayın. Bunları yapmadığınız sürece benzer sorunları yaşamayacaksınız.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP