İngiltere’deki En Büyük Seyahat Yönetimi Şirketi Bitcoin’i Kabul Etti

Genel 17 Nisan 2019 - 9:17 25 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

İngiltere’deki En Büyük Seyahat Yönetimi Şirketi Bitcoin’i Kabul Etti

İngiltere’deki En Büyük Seyahat Yönetimi Şirketi Bitcoin’i Kabul Etti

15 Nisan’daki bir basın bültenine göre, İngiltere’deki en büyük seyahat yönetimi şirketi olan Corporate Traveler, şimdi ödemeler için Bitcoin’i ( BTC ) kabul ediyor .

Corporate Traveler ile ilgili görsel sonucu

Kripto ödemeleri şirketi BitPay ile yeni duyurulan bir ortaklık, KOBİ şirketlerine iş seyahatleri yönetimi hizmetleri sunan Corporate Traveler’ın bitcoin kabul etmesine izin verecek. Corporate Traveler İngiltere Genel Müdürü Andy Hegley şunları söyledi:

“Seyahat danışmanlarımız tarafından yapılan iş seyahati rezervasyonlarında bitcoin ödeme seçeneği için müşterilerimizden artan bir talep tespit ettik. Ticari işlemlerimizi yönetmek için BitPay’i seçtik çünkü müşterilerimizden Bitcoin veya Bitcoin Nakit alma işlemini kolaylaştırarak tüm işlemlerini gerçekleştiriyorlar. ”

Basın açıklamasına göre, Kurumsal Gezici, bitcoinler doğrudan İngiliz Sterlini’ne dönüştürüleceği için, kripto pazarlarındaki fiyat dalgalanmalarına aldırış etmiyor.

BitPay, Corporate Traveler’ın kredi kartı işlemlerinden daha ucuz olduğunu söylediği fonları dönüştürmek için% 1 komisyon talep etti.



A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP