İddia: Apple’ın Bir Türlü Satışa Çıkaramadığı AirPower’ın Üretimi Başladı

Genel 13 Ocak 2019 - 9:33 39 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

İddia: Apple’ın Bir Türlü Satışa Çıkaramadığı AirPower’ın Üretimi Başladı
İddia: Apple'ın Bir Türlü Satışa Çıkaramadığı AirPower'ın Üretimi Başladı

Apple’ın aylardır beklenen kablosuz şarj cihazı AirPower, yakında satışa çıkabilir.

Apple’ın aylardır beklenen kablosuz şarj cihazı AirPower, sonunda üretime girmiş olabilir. ChargerLAB adlı Twitter hesabı tarafından paylaşılan gönderide, alınan bu bilginin sağlam bir kaynaktan geldiği kaydedildi.

Eğer ortaya atılan bu iddia doğruysa, tanıtımının üzerinden 1 yıldan fazla süre geçmesine rağmen hala satışa çıkmayan AirPower, önümüzdeki aylarda satışa sunulabilir. iPhone 8 ve iPhone X’un lansmanı sırasında tanıtılan AirPower; iPhone, Apple Watch ve AirPods’unuzu aynı anda şarj edebilme yeteneğiyle öne çıkıyordu.

View image on Twitter
View image on Twitter

ChargerLAB@chargerlab

Breaking: AirPower is finally coming. We just learned from credible source in supply chain that the manufacture Luxshare Precision has already started producing Apple AirPower wireless charging pad. Luxshare Precision is also the maker of Apple AirPods and USB-C cables.798:04 AM – Jan 12, 201968 people are talking about thisTwitter Ads info and privacy

Attığı tweet ile Apple’ın AirPods ve USB-C kablolarını üreten Luxshare Precision’ın AirPower üretimine başladığını iddia eden ChargerLAB, bunun ardından bir tweet daha atarak Apple’ın en büyük tedarikçilerinden Pegatron’un da üretime 21 Ocak itibariyle başlayacağını ekledi.

View image on Twitter
View image on Twitter

ChargerLAB@chargerlab

Apple AirPower: Another source claims Pegatron is set to start mass produce AirPower at Jan 21. Pegatron is also an Apple OEM in Asia. The company employee says AirPower has total three layers of coils in 8-7-7 configuration from bottom to top.258:19 PM – Jan 12, 201927 people are talking about thisTwitter Ads info and privacy

Daha önce Mart 2018’de satışa çıkacağı hakkında söylentiler olan AirPower, bahsi geçen bu tarihte satışa sunulmadığı gibi; üzerinden aylar geçmesine rağmen Apple tarafından da cihazla ilgili hiçbir açıklama gelmedi. AirPower projesinin iptal edildiği iddialarının da ortaya çıktığı şu günlerde ChargerLAB tarafından gelen bu bilgiler; Apple’ın üretim sorunlarını en sonunda çözerek AirPower’ı satışa çıkaracağını ortaya koymuş oldu.


ETİKETLER:, ,

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP