ICON ilk 10 kripto para arasına girebilir mi?

Genel 10 Şubat 2019 - 9:30 86 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

ICON ilk 10 kripto para arasına girebilir mi?

ICON ilk 10 kripto para arasına girmek için yeterli potansiyele sahip bir proje. Son aylarda 30’lu sıralardan 40’lı sıralara kaysa da geleceği parlak görünüyor.


ICON ilk 10 Kripto Paraya Oynuyor

ICON gerçekten başarılı bir Güney Kore projesi. Dünyayı akıllı sözleşmeler yoluyla birleştirmek gibi bir gayesi var. Sloganları ise “Hyper-connect the World”

Güney Kore, devlet firma işbirliği ile üretilen Dünya’nın en başarılı blockchain ağına evsahipliği yapıyor. Proje çıkış aşamasında her ne kadar devletten destek değil köstek görse de sonrasına aklını başlarına alan yetkililer projeye ihtiyaç duyduğu desteği verdiler. İlk başlarda ICO safhasının bile ülke sınırları içerisinde yapılmasına müsaade etmedikleri için proje yöneticileri fon toplama kısmını ABD’de gerçekleştirmişlerdi.

Sonradan değiştirdikleri adlarıyla ICON-LOOP Güney Kore’de birçok iş kolunda faaliyet gösteren farklı firmalarla işbirliği halinde. Hayat sigortası firmalarından üniversitelere, devlet kurumlarından oy verme sistemine kadar birçok alanda ICON altyapısından faydalanılıyor.

ICONSeul Metropolitan Hükümeti ile birçok alanda beraber çalışıyor. Beraber çalıştıkları projelerden biri de ödemeler konusunda işleyişin rahatlatılması amacıyla ülke genelinde kullanılacak stabil coin çıkarılması.

Bu projeden başka dijital kimlik uygulaması ve biraz önce sözünü ettiğimiz oy kullanma uygulaması da var. ICON projesinin diğer kripto para projelerinden farkı belki de ait olduğu ülkenin hükümeti ve devlet kurumları ile sıkı ilişkiler içerisinde olmaları. Bu durum onlara çok geniş hareket olanağı sağlıyor.

Bu gelişmelere ilaveten ICON geçtiğimiz hafta bilişim devlerinden Samsung’la anlaşma yoluna gittiklerini duyurdu. Dahili kripto cüzdanı özelliği ile gelecek olan Samsung Galaxy S10 ayrıyeten ICON için büyük fırsatlar barındırıyor olabilir.

Samsung ICON Ortaklığı

Samsung ile ICON kişi kimlik bilgilerini tutacak yeni bir çözüm üzerine çalışmaya başladılar. Bu kapsamda Samung Pass ile ICON destekli Chain IDuygulamaları birlikte çalışacak. Samsung Pass her Samsung telefonda bulunan standart bir kişi biyometrik tanımlama uygulaması. Samsung Pass günlük olarak milyonlarca kullanıcı tarafından online ödemeler, oturum açma işlemleri, dijital imza ve hatta telefon kilidini açma işlemleri için kullanılıyor. Yani Samsung kullanımının temel bileşenlerinden.

Eğer Samsung son cihazlarında ICON-LOOP’un çözümlerini kullanmaya başlayacaksa bu ICON için inanılmaz bir etki yapabilir. Hatta bu vesile ile projenin kripto parası ICX tüm zamanların zirve değerine (ATH) ulaşabilir.

ICON gerçekten büyük şirketler ve kurumlar tarafından kullanılan ve tamamen çalışan ürünler sunan bir proje olması hasebiyle kripto dünyasında ayrı bir yerde duruyor.

Güney Kore devlet kurumları ve Samsung gibi bir Dünya devi karşılığını alamayacakları firmalarla anlaşma yoluna gitmezler. İnovatif açılımlar getiren, çözüm odaklı projelerle yollarına devam ederler. Hem Güney Kore hükümetinin hem de Samsung’un güvenini kazanmak yabana atılacak bir başarı değil.

ICON projesi için temel eleştiri henüz Asya piyasaları dışına çıkamayışı. Ana akım medyaya da yön veren Batı’da başarılı işlere imza atmayı başardıklarında işte o zaman ICON yaratacağı farkındalık ile ilk 10 kripto para arasına girmeyi başarabilir.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP