Google Stadia’nın İlk Özel Oyunu Belli Oldu

Yazılım 08 Haziran 2019 - 9:25 17 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Google Stadia’nın İlk Özel Oyunu Belli Oldu

Bugün yapılan bir canlı yayında Google Stadia’nın fiyatı, çıkış tarihi ve oyun kütüphanesi resmi olarak açıklandı. Yayında gösterilen bazı büyük başlıklar vardı ancak kısaca gösterilen ‘Get Packed’ isimli oyun, Google Stadia’ya özel ilk oyun olacak ve 2020’de gelecek.

Get Packed, gülünç fiziklere sahip olan ve Overcooked gibi bir multiplayer oynanışa sahip olacak bir oyun. Oyun, ‘Ditchlington vatandaşları’nın taşınmasına yardımcı olabilmek için nesneleri hareket ettirmek üzerine yoğunlaşmış. 

Moonshine Stüdyoları tarafından geliştirilen ve Coatsink tarafından yayınlanacak olan Get Packed’in 2020 yılında satışa sunulması bekleniyor ancak firma kesin bir çıkış tarihi vermiyor. Aynı zamanda oyun, piyasaya sürüldükten 6 ay sonrasına kadar yalnızca Google Stadia platformuna özel olacak.

Get Packed, bir ila dört kişi arasında oynanabilen ve ‘felaket’ fiziklere sahip bir oyun deneyimi sunacak. Overcooked gibi çılgın bir eğlenceye ve Gang Beasts gibi elastik fiziklere sahip olacak oyunda, Ditchlington sakinlerinin olabildiğince hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamanız gerekiyor. A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Chrome’a Okuma Modu Özelliği Geliyor

Google, Chrome'u daha iyi hale getirmek için yeni özellikler eklemeye...

RSS Nedir, En İyi RSS Okuyucular Hangileridir?

Mutlaka gezdiğiniz bazı stelerde karşınıza çıkmıştır RSS ifadesi ve aşağıda görd...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP