Forbes Analisti Kripto Paralar Hakkında Neler Söyledi?

Kripto Dünyası 25 Şubat 2019 - 11:40 46 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Forbes Analisti Kripto Paralar Hakkında Neler Söyledi?

Forbes piyasa analistlerinden Peter Tchir kripto paralar hakkında açıklamalarda bulundu.

Yenilikçi varlık sınıfı kripto paralar dünyaca ünlü ekonomi dergisi Forbes’ta da sıklıkla yer almaya başladı. Forbes piyasa analistlerinden Peter Tchir kriptolar hakkında ilgi çeken açıklamalarda bulundu. Bitcoin öncülüğünde seyrine devam eden piyasayı farklı kriterlere göre değerlendiren Tchir’in ifadeleri kulak vermeye değecek cinsten.

Emeklilik Fonları

Peter Tchir kripto para piyasasına yönelik yaptığı değerlendirmede emeklilik fonlarından bahsediyor. Son günlerde yaptığı yukarı yönlü hamlelerin ardından kayda değer oranda yükseliş gösteren kriptolar ne yazık ki yeniden düşüşe geçmişti. . Tchir’in ifadeleri kısa vadede kaydedilen dalgalı tablolardan ötede bir analize dayanıyor.

Kripto Para Göstergeleri

Piyasadaki analistlerin çoğu fiyatlar hakkında fikir yürütürken birtakım göstergeleri göz önünde bulunduruyor. Bu göstergeler genellikle kısa vadeli fiyat tablolarıyla ilgili oluyor. Peter Tchirtarafından yapılan analiz ise bilinenlerin aksine farklı gerçeklere dayandırılmış. Tchir kripto paralara dayalı emeklilik fonu yatırımlarının artışına dikkat çekerek piyasa için boğa sinyallerinin oluştuğuna işaret etti. Ayrıca Tchir aynı göstergelere dayanarak kripto para benimsenmesinin de yükselişe geçtiğinin altını çiziyor.

Tchir açıklamalarında somut örneklere de yer veriyor. Morgan Creek tarafından 2019 Şubat’ının başlarında yapılan açıklamadan bahseden Tchir iki emeklilik fonuyla desteklenen 40 milyon dolarlık dev yatırıma dikkatleri çekiyor. Emeklilik fonlarının milyarlarca dolarla ifade edildiğini dikkate alırsak, bu büyük potansiyelin kripto paralara yönlenmeye devam etmesi piyasa için oldukça olumlu sonuçlar doğurabilir.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Musluk (Faucet ) Sitesi

Arkadaşlar merhaba, bugün size bomba gibi bir musluk sitesi tanıtacağım. Site çok ...

UBOM ile Günlük 5Dolar Kazan

Arkadaşlar merhaba, bugün size yeni bir site tanıtacağım . Sitemizin adı

LedgerX BTC Vadeli İşlem Ürününü Piyasaya Sürmek için Teklif Verdi

LedgerX BTC Vadeli İşlem Ürününü Piyasaya Sürmek için Teklif Verdi...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP