Ethereum’un kurucu ortağından 60 milyon dolarlık ICO

Ethereum 26 Ocak 2019 - 9:07 53 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Ethereum’un kurucu ortağından 60 milyon dolarlık ICO

Ethereum’un üç kurucusundan biri olan Gavin Wood’un oluşturduğu kripto para şirketi Polkadot, ICO yoluyla 60 milyon dolarlık yatırım almayı planlıyor.

Wall Street Journal, Ethereum‘un kurucu ortağı Gavin Wood tarafından oluşturulan kripto para şirketi Polkadot’un (DOT) bir ICO yoluyla 60 milyon dolar fon toplamayı hedeflediğini bildirdi.

WSJ, konuyu yakından bilen kaynaklara dayandırdığı haberinde Polkadot‘un token satışının başarılı olması durumunda token’larının piyasa değerinin 1.2 milyar dolara ulaşacağını kaydetti.

Swiss Web3 Foundation ve Parity Technologies tarafından geliştirilen Polkadot’un Blockchain’lerin birlikte çalışabilirliği ile ilgili sorunları çözmeyi amaçlıyor. Yani teknoloji, Bitcoin ve diğer merkeziyetsiz kripto para platformlarının ağları gibi farklı Blockchain’ler arasındaki uyumluluğu artırmak için dizayn edildi.

Web3 Foundation’ın yöneticisi Ryan Zurrer, Polkadot’un teknolojisinin 2019’un üçüncü çeyreğinde piyasaya sürüleceğini iddia etti.

Polkadot, daha önce 2017 yılının Ekim ayında gerçekleştirdiği ilk token satışında Boost VC, Pantera Capital ve Polychain Capital gibi önemli yatırımcılarla birlikte 144 milyon dolar toplamıştı.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP