Enjin’den (ENJ) büyük patlama: %200

Kripto Dünyası 26 Şubat 2019 - 16:39 49 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Enjin’den (ENJ) büyük patlama: %200

Oyun odaklı bir kripto para olan Enjin, Samsung söylentilerinin iyice güç kazanmasıyla beraber Bitcoin’e karşı yüzde 207 artış sağladı

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S10, son günlerde kripto para dünyasındaki en sıcak konulardan biri.

Samsung, yeni telefonunun kripto para cüzdanı anahtarlarının saklanabileceği bir yapıda olacağını açıklamıştı.

Dün Güney Kore’nin en büyük telekom şirketlerinden biri olan Tworld’ün internet sitesindeki Samsung Galaxy S10 ürün ilanında bulunan görüntüler, Galaxy S10’un önceden yüklenmiş olarak Enjin Wallet içereceğini gösteriyordu.

Samsung ve Enjin’in Güney Kore merkezli şirketler olduğu düşünüldüğünde iş birliği büyük olasılık.

Öte yandan aşağıda yer alan Samsung Mobil İş Geliştirme Zirvesi’nden bir videoda Samsung’un Blockchain konusunda çok ciddi olduğu ve sunum sırasında Enjin’e bir ortak olarak yerverildiği görülüyor. Resmi bir açıklama olmasa da esasında bu video, ortaklık söylentilerini doğruluyor.

Yerleştirilmiş video

Boxmining@boxmining

Samsung Mobile Business Development Summit : They are serious about blockchain. Also features @enjin logo as a partner, confirming rumors in my video https://www.youtube.com/watch?v=b8a76-MF2I8 …. Exciting times!24620:48 – 25 Şub 2019112 kişi bunun hakkında konuşuyorTwitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik

Ayrıca Samsung Blockchain Wallet’a ilişkin resmi rehber, Blockchain’in oyun eşyalarının saklanması da dahil olmak üzere birçok alanda kullanılabileceğine vurgu yapıyor. Her ne kadar Enjin, büyük blok Blockchain ağlarının gölgesinde kalsa da Blockchain oyun alanındaki lider protokollerden biri. Bununla beraber geçtiğimiz birkaç ay boyunca Enjin ekibi, Güney Kore oyun pazarında varlığını güçlendirdi. Şirket, çeşitli oyun fuarlarında aktif olarak yer aldı ve pazarda agresif bir strateji izledi.

Yüzde 207 arttı

Enjin’in (ENJ) fiyatı, ortaklık haberlerinin ortaya çıkışını takiben yüzde 200 oranında değer kazandı. Enjin Coin, Bitcoin’e karşı gün içerisinde 958 satoshi’den 2943 satoshi’ye çıktı. Bu yüzde 207 oranında bir artış anlamına geliyor. Kripto para, yayın saatinde ise 2309 satoshi’den alıcı buluyor.

Binance’de Enjin grafiği, Grafik: TradingView

ETİKETLER:,

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Musluk (Faucet ) Sitesi

Arkadaşlar merhaba, bugün size bomba gibi bir musluk sitesi tanıtacağım. Site çok ...

UBOM ile Günlük 5Dolar Kazan

Arkadaşlar merhaba, bugün size yeni bir site tanıtacağım . Sitemizin adı

LedgerX BTC Vadeli İşlem Ürününü Piyasaya Sürmek için Teklif Verdi

LedgerX BTC Vadeli İşlem Ürününü Piyasaya Sürmek için Teklif Verdi...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP