Dropshipping İle Para Kazanmak

Dropshipping 04 Mayıs 2019 - 17:59 31 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAK
E- ticaret yaparak para kazandıran bu sistem son yıllarda oldukça trend olmuştur. Nasıl para kazandırır, neler yapılması gerekir hep beraber inceleyelim.

DROPSHİPPİNG NEDİR
Dropshipping ile para kazan Uzaktan satış olarak adlandırabileceğimiz bu sistem, aracı şirketlerle anlaşarak kar payı koyarak ürünleri satmaktır. Sıfır risk olan bu iş ürün stoğu yada belirli bir sermaye gerektirmiyor. Kargolama ürün iade, değişim gibi işlerle uğraşmadan kar payını alarak ürün tanıtımı yapıyorsunuz.

Peki nasıl tanıtırım diyenler içinse uluslararası e-ticaret yapan sitelere üye olup cüzi miktarda bir para ile hesap açarak bu işe başlarsınız.
Satış yapacağınız ürüne karar verdikten sonra toptancılarla anlaşarak ürünleri kendi sayfanıza yüklüyorsunuz. Sayfanıza düşen siparişleri ad soyad adres olarak şirkete bildirmeniz gerekir. Yüklediğiniz ürünler satıldıkça kar payınız hesabınıza aktarılıyor.


Gerek Türkiye pazarında gerek uluslararası pazarda bir çok şirket ve toptancı iş yapmaktadır. Güvenilir firmalar araştırarak bu işe rahatlıkla girebilirsiniz. Belirli bir sermaye yatırımı olmadığı için ürünler elimde kalır, para kaybederim diye düşünmezsiniz. Sıfır riskli olan bu işten kesinlikle kar edersiniz.

Günlük binlerce alışveriş yapılmakta ve milyonlarca üyesi bulunan bu platformlarda ya satılmazsa gibi bir düşünceniz olmaz. Eğer çok kaliteli ve iyi bir toptancı seçerseniz satış ortağı olarak fazla paralar kazanabilirsiniz.

Elektronik, giyim, kitap, kozmetik, hobi malzemeleri, ev tekstil ürünleri gibi çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Bu platformda yeteri kadar hakimiyetiniz olduktan sonra kendi tasarladığınız üretiminiz olan ürünleri de pazarlamaya başlayabilirsiniz.
Kendi işinizi yapmak biraz daha riski vardır. Kargolama iade alma değişim tamamen size aittir.


DROPSHİPPİNG RİSKLERİ NELERDİR
Dropshipping ile para kazan Satış yaparak kar payı alarak para kazanmak mümkündür. Kesinlikle sizi zarara uğratacak zorunluluklar yoktur. Ancak şu varki e-ticaret yaptığınız sitenin kurallarına uyumamanız ciddi zararlar doğurabilir. Üye olurken kabul ettiğiniz sözleşmeye uymanız gerekir. Kendi işinizi pazarlayacaksanız tanıtım ürünü gerçek olmalı kargolanan ürünle farklı olmamalı. Bu sitelerde eğitimciler vardır. Site ve yapılacak işler üzerine size eğitim verebilirler.

Ancak buda kötü amaçlı kişilerin hedefi olmuş fazla paralar ile size gerçek olmayan eğitim satmaktadırlar. Bu konulara dikkat ettiğiniz sürece zararınız olmayacaktır. Kesinlikle dropshipping yaparak para kazanabilirsiniz.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

Brave Tarayıcısı ile BAT Nasıl Çekilir

Arkadaşlar merhaba bugunku yazımızda size Brave...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP