CryptoTab ile Tarayıcınızdan BTC Kazanın

Android 02 Ocak 2019 - 22:10 75 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

CryptoTab ile Tarayıcınızdan BTC Kazanın
CryptoTab nedir? İnternet tarayıcıları aracılığıyla madencilik yapmak tartışmalı bir uygulama olsa da, bazı şirketler bunu meşru bir iş haline getirmeye çalışıyor. CryptoTab bu şirketlerden biridir. Ancak, kullanıcıların bu konuda bazı endişeleri var.

Yeni Tür Madencilik: CryptoTab

Olumsuz bir gelişmeyi olumlu bir şeye dönüştürmeye çalışan şirketleri her zaman görmek güzel. CryptoTab, tarayıcı madenciliği endüstrisine olumlu bir etki getirmeye çalışıyor. Bu endüstrinin son zamanlarda aldığı tüm olumsuz şöhreti göz önüne alarak, bu gibi girişimler ortaya çıktığında insanların tereddüt etmesi normaldir.Ayrıca şüphecilik, belli nedenlerden dolayı kripto endüstrisinde iyi bir şeydir.Projenin amacı, kullanıcıların Chrome tarayıcısında Bitcoin madenciliği yapmaya izin almaktır. Bu makul bir teklif gibi görünse de, herkes Bitcoin‘i normal bir CPU ile maden çıkışı sağlamayacağında hemfikir.Çoğu kullanıcı, en iyi ihtimalle BTC’nin kesirli tutarlarını kazanacaktır. Yani Satoshi’den bahsediyoruz, bu Bitcoin’in en küçük birimi, ondalıktan sekiz basamak anlamına geliyor.Buna rağmen, bunun her zaman değerli bir girişim olduğuna inanan insanlar da daima olacak. Tek yapmaları gereken, cihaz açıkken Chrome tarayıcısının bilgisayarlarında çalışmasına izin vermek. Bu insanlar bile, gerçekte böyle olmamasına rağmen, Bitcoin’i boş yere üretmişler gibi düşünebilirler. Çünkü öncelikle bilgisayarları daha fazla elektrik tüketecek. Bu ekstra maliyet, kullanıcıların bu hizmeti kullanarak kazanacakları Bitcoin miktarıyla dengelenmeyebilir.

CryptoTab Nasıl Çalışıyor

Projenin iş modeli mükemmel bir şekilde meşru gözükse de, kullanıcıların aslında para kazanabilmeleri için başka insanları davet etmesi gerekecek gibi görünüyor. On seviyeli bir referans programıyla, çoğu insanın kazançlarının referans oldukları insanlardan geldiği anlaşılıyor. Bununla birlikte, kullanıcılar para harcamaya aktif olarak yatırım yapmazsa, diğer kişilerin kazançlarının küçük bir yüzdesi onlara ödenecek. Bu iş modelinde tartışılacak çok konu var.Web sitesine göre, ekip şu an itibariyle kendi Bitcoin maden işletmesi yürütüyor. Daha fazla kişi Chrome eklentisini kullanmaya başladıkça, işlemin çok daha verimli hale geleceği ve kullanıcılara referans karşılığında daha fazla ücretlendirileceği söylenebilir.Nasıl yönetileceğini zaman gösterecek olmasına rağmen, kesinlikle ilgi çekici bir iş modelidir.Sonuçta, ortada çok fazla paranın dolaşacağı açık, çünkü yeni kullanıcılar zamanla bu servise kaydolmaya devam edebilir.Web sitesinde sağlanan hesap makinesine dayanarak,Insanları davet etmezseniz,para kazanamazsınız. Bu doğru değil, ancak yine de biraz mantıklı yanı var. Aynı zamanda başkalarını da davet etmeden para kazanmanın hiçbir yolu olmadığı için bu eklentiyi kullanarak kimsenin neden Bitcoin kazamayacağını açıklaklanması lazım. Kullanımı pahalı olmadığından dolayı bu çok fazla bir sorun teşkil etmemeli.Bu gibi detaylar CryptoTab’ı daha cazip hale getirmiyor. Dikkat verebileceğimiz ilginç bir hizmet, ancak para kazanma konusunda şirketin birkaç şeyi daha açıklığa kavuşturmasına ihtiyaç var.

  PİVOT Ödeme Yapmaya Başladı

İndirmek için TıklaA.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Arabalar da Akıllı!

Turkcell Kopilot ile Arabanızın ve Sevdiklerinizin Güvenliğini Sağlayın!

PİVOT Ödeme Yapmaya Başladı

Arkadaşlar merhaba 2018 yılının başlarında hayatımıza Pivot isminde bir uygulama g...

Limitsiz USDQ Kazanın. Yeni Airdrop

Arkadaşlar merhaba, yeni bir Aird...

Huawei P30 Pro Amerika’ya inat güncelleme almaya devam ediyor

lisansı ağustos ayı ortasına kadar uzatılan Huawei &nbs...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP