Coinbase’in Yeni Listeleyeceği Kripto Para Belli Oldu

Genel 31 Mayıs 2019 - 12:29 50 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Coinbase’in Yeni Listeleyeceği Kripto Para Belli Oldu

Coinbase’in Yeni Listeleyeceği Kripto Para Belli Oldu

ABD’nin ve dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Coinbase, 30 Mayıs’ta yayınladığı basın açıklamasıyla, EOS’u listelediğini duyurdu.

Platforma yeni dahil edilen EOS, Coinbase’in yaptığı açıklamada yer alan bilgilere göre, Birleşik Krallık ve New York hariç, Coinbase’in desteklediği birçok ülkede depolama ve alım satım işlemleri için kullanılabilecek.

Duyuruda ayrıca, EOS ağında işlem ücreti olmadığını için maliyetlerin bunun yerine, bilgi işlem kaynaklarıyla ödendiği bilgisi de yer alıyor. EOS ağını destekleyen kullanıcılar, işlemlerin onaylanabilmesi için gereken hesaplama gücüne katkıda bulunarak EOS kazanıyorlar.

Dai ve USDC Coinbase’te! Coinbase EOS’un haricinde, dünyanın en popüler üçüncü kripto para birimi XRP’yi de bu yılın Şubat ayında listelemeye başlamıştı. Coinbase, EOS ve XRP’nin yanı sıra, çok kısa bir süre önce Dai ve USDC adlı stabil kripto para birimleri için destek sunmaya başladığını duyurmuştu.

Mayıs ayının başlarında Coinbase, kullanıcılarının eğitimleri tamamlayarak ücretsiz bir şekilde yüzlerce dolar değerinde kripto para kazanabileceği Coinbase Earn programını ABD’nin 50 eyaletine ve 100’den fazla ülkeye genişlettiğini duyurmuştu. Artık Türk kripto para yatırımcıları da Coinbase Earn eğitimlerini tamamlayarak onlarca hatta yüzlerce dolarlık kripto para kazanabilir. 

Coinbase Earn 100 Milyon Dolarlık XLM Dağıtıyor Coinbase, 25 Mart’ta yaptığı basın açıklamasıyla Coinbase Earn programı kapsamında kullanıcılarına 100 milyon dolarlık Stellar Lumens (XLM) dağıtacağını duyurmuştu. Buradaki linke tıklayarak üye olabilir ve Stellar ağıyla ilgili hazırlanmış 3’er dakikalık 5 adet kısa videoyu izleyerek 50 dolara kadar XLM kazanabilirsiniz.

Coinbase’in Yeni Listeleyeceği Kripto Para Belli Oldu adlı içerik Serdar Dolmacıoğlu tarafından hazırlanmış ve ilk olarak en güncel kripto para haber platformu Bitcoin & Altcoin Güncel Haber Platformu ‘de yayımlanmıştır.

  Artık Arabalar da Akıllı!


A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Arabalar da Akıllı!

Turkcell Kopilot ile Arabanızın ve Sevdiklerinizin Güvenliğini Sağlayın!

Coinbase Kullanıcılara Ücretsiz EOS Dağıtacak!

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Coinbase,

Sanat Blockchain’e Taşınıyor

Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı İsmail Hakkı Polat, “İnogarART ile hazırladığımız ...

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP