Coinbase Kullanıcılara Ücretsiz EOS Dağıtacak!

Genel 02 Haziran 2019 - 15:48 60 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Coinbase Kullanıcılara Ücretsiz EOS Dağıtacak!

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Coinbase, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir hamle yaparak EOS‘u listelediğini açıklamıştı.Aslında kullanıcılar kurumsal yatırımcılara yönelik Coinbase Pro üzerinde Nisan ayından beri EOS alım satım işlemi yapabiliyor durumdayken, bireysel yatırımcılar için söz konusu listelenme büyük bir sürpriz olarak karşılandı.

Kullanıcılara Bedava EOS Dağıtılacak

Coinbase kripto para borsasının Earn platformu, belirli eğitici videolar izleme ve bunlarla ilgili soruları cevaplama karşılığında değişik kripto para birimleri ile ödül dağıtmakta. Daha önceStellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC) ve Basic Attention Token (BAT) Coinbase’nin Earn platformu ile bedava dağıtılan kripto para birimlerinden olmuştu.

Yeni yapılan bir açıklamaya göre ilgili testlere katılan kullanıcılar artık 10 dolar değerinde EOS kazanabilecek. Coinbase’nin Earn platformu şu an için 103 ülkede aktif olarak kullanılıyor ve bunlara Türkiye de dahil. Coinbase şu an için Earn platformu ile kullanıcıların kazanabileceği 100 milyon dolardan fazla kripto paraya sahip olduklarını açıkladı.

EOS Gelişmelere Hız Verdi

Aslında EOS bir aydır inanılmaz bir yükseliş yakaladı ve bazı kripto para borsalarında 9 dolara kadar çıktı. Söz konusu yükselişin arkasında Coinbase listelenmesi, Tether’in EOS ağına geçiyor oluşu ve tabii ki uzun bir süredir beklenen ve dün açıklanan büyük haber etkili oldu. Büyük bir beklenti oluşturulan proje Voice isimli blockchain tabanlı sosyal medya platformunu duyurdu ancak bu haber beklendiği kadar hype yaratmadı ve EOS hafif bir düzeltmeye geçti.

  Artık Arabalar da Akıllı!

ETİKETLER:,

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Arabalar da Akıllı!

Turkcell Kopilot ile Arabanızın ve Sevdiklerinizin Güvenliğini Sağlayın!

Coinbase’in Yeni Listeleyeceği Kripto Para Belli Oldu

Coinbase’in Yeni Listeleyeceği Kripto Para Belli Oldu

Sanat Blockchain’e Taşınıyor

Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı İsmail Hakkı Polat, “İnogarART ile hazırladığımız ...

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP