Bu İki Altcoin Yeni Kripto Para Devleri Olabilir

Electroneum 28 Ocak 2019 - 14:50 48 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Bu İki Altcoin Yeni Kripto Para Devleri Olabilir

Uzmanlara göre, Ravencoin (RVN) ve Electroneum (ETN) bir sonraki kripto devleri olabilir. Herkes onları tanımasa da farklı endüstrileri değiştirmek için inanılmaz bir potansiyele sahipler. Kripto para piyasası şu anda 2.000’den fazla farklı kripto para birimine sahip. Uzmanlara göre, RVN ve ETN önümüzdeki yıllarda büyüme eğilimini devam ettirme potansiyeline sahip.

Electroneum ve Ravencoin büyümeye devam edebilir

Bu iki kripto para birimi de piyasa değerine göre ilk 50 kripto para arasında değil, ancak yakın gelecekte kripto meraklılarını şaşırtabilir. Pazar artan sayıda projeye sahne oldu, ancak bunlardan sadece birkaçı başarılı oldu. Bu yüzden ekosistemi geliştirmek için büyük teklifleri olan yeni ekipler ve projeler görmek önemli.

Örneğin Electroneum, PayPal’ın yerini alacak mobil bir kripto para birimi platformu oluşturmayı amaçlamakta. PayPal, dünyanın en büyük ve en popüler ödeme ağlarından biri. Bu, Electroneum’un pazarda devrim yapmak için çok iddialı bir planı olduğu anlamına gelir. Bazı raporlara göre, küresel akıllı telefon ödeme endüstrisi gelecekte 3 milyon dolar değerinde bir pazara sahip olabilir.

İki kripto paranın farkındalık oluşturacak özellikleri

Kripto para birimlerinin kullanımı çok kolaydır ve CPU’lar veya GPU’lar kullanılarak çıkarılabilirler. Dahası, Electroneum’un arkasındaki ekip halihazırda daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşması için kripto para biriminin çalışmasına yardımcı olabilecek mobil operatörlerle konuşuyor. Electroneum şu anda piyasa değerine göre pazardaki 63. büyük kripto para birimidir. Kripto para 57,4 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve 0,007 dolardan daha düşük bir fiyata satın alınabiliyor.

Uzmanlara göre Ravencoin (RVN), gelecek için inanılmaz bir büyüme potansiyeline sahip ikinci kripto para birimidir. Ravencoin’in arkasındaki Blockchain ağı, farklı varlıkları transfer etmek için oluşturuldu. Bunu birçok başka ağda yapmak mümkün olsa da Ravencoin yalnızca bu konuya odaklanmaktadır. Bu kripto parayı çok daha özel ve işlevsel hale getiriyor.

Geçtiğimiz aylarda Ravencoin, dinamik bir fiyat artışı yaşadı

Geçtiğimiz aylarda Ravencoin, dinamik bir fiyat artışı yaşadı. Ekim başında, kripto para biriminin fiyatı 0,015 dolara yakındı. Ekim ayının sonunda kripto para, 0,063 doların üzerinde işlem gördü. Bu, sadece birkaç hafta içinde %326’lık bir artışı temsil ediyor. Yazım sırasında Raven, 0,012 dolar civarında işlem görmekte ve 34 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ravencoin, tokenize varlık transferine odaklanan ve bu pazarda devrim yapmaya çalışan bir kripto para projesi.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP