BMW’den “Dünya dışı” Bir Otomobil!

Genel 14 Ocak 2019 - 9:36 41 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

BMW’den “Dünya dışı” Bir Otomobil!
BMW'den "Dünya dışı" Bir Otomobil!

BMW, geçtiğimiz günlerde BMW Individual M850i xDrive Coupe Night Sky‘ın tanıtımını yaptı. Bu uzun isim, son tasarımın dört çekişli bir spor coupe’ye işaret ediyor. Yine de asıl önemli olan kısmı, ismin son parçası: Night Sky.

Otomobil, kabin içinde gerçek göktaşı kullanıyor. Göktaşından yapılan malzeme çalıştırma düğmesi, orta konsol, vites kolu ve iDrive topuzunda görünüyor. Aynı zamanda, ışıklandırılmış bir BMW logosu ile birlikte de kapı kenarlarında kendisini gösteriyor.

Bazı göktaşlarında nikel-demir kristallerinin eşsiz bir geometrik tabakası olan Widmanstätten deseni olarak adlandırılan desen görünebiliyor. BMW genel görünümü alarak tavan döşemesi, orta konsol döşeme kaplaması ve koltuklar için dikiş deseni dahil olmak üzere her türlü yere bu deseni dahil etmiş. Hatta BMW, deseni fren disklerine bile yerleştirdi ve araç için özel bir fren kaliper setini 3D olarak bastı. Desen, ayna kapakları gibi çeşitli parçalarda dışarıda da devam ediyor.

İç kısım mavi, beyaz ve gümüşü harmanlayan üç renkli bir düzene sahip. Orta konsol kol dayanağı, gece gökyüzü gibi aydınlanmasını sağlamak için LED’lerle dolu. Otomobilin boya işi bile gökyüzüne benzemek için, boya işinin her biri farklı boyutlardaki partikülleri barındıran üç şeffaf kaplama katmanı ile donatılmış durumda.

Tüm bu süslü setin altında ise araba, hala iyi bir spor coupe olan M850i ile aynı 4.4 litrelik, çift turbolu V8, motor, sekiz ileri otomatik şanzıman aracılığıyla dört tekerleğe gönderilen 523 beygir gücünü üretiyor

Araba 111.900 dolarlık bir başlangıç fiyatı ile zaten çok pahalı, ancak kendinize ait bir tasarıma daha fazla para harcamak istiyorsanız, BMW size yardım etmeye hazır…


ETİKETLER:

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP