Bitcoin Fiyatı İçin Alt Sınır Hangi Seviyede?

Bitcoin 11 Nisan 2019 - 10:58 29 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Bitcoin Fiyatı İçin Alt Sınır Hangi Seviyede?

Michael Nye Bitcoin fiyatının 4 bin doların altına düşmeyeceğini ifade etti.

Bitcoin son günlerde uzun süren ayı sezonundan kurtulmuş görünüyor. Heyecan artıyor ve sıklıkla boğa tahminleri yapılıyor. Piyasadaki analistler, tanınmış kişiler görüşlerini paylaşıyor.

Alt Sınır $4000

En çok takip edilen birçok isim halen Bitcoin’in boğalarla buluşacağını düşünüyor. Fiyat tahmininde bulunan bir başka isim ise Titan Ventures kurucusu Michael Nye oldu. Paylaştığı tweet’te Nye Bitcoin’in bir daha 4 bin doların altına inmeyeceğini ifade etti.

Nye@MrMichaelNye

👀

My opinion: We won’t see #Bitcoin under $4k ever again. 1.05510:27 – 10 Nis 2019Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik280 kişi bunun hakkında konuşuyor

Nye’ın tweet’ine cevap veren kullanıcıların büyük çoğunluğu 4 bin doların dip nokta olduğunu düşünüyor. Bazılarına göre şu anki seviyeden düşüş gerçekleşirse BTC fiyatı 4 bin doların altına düşmeyecek. Bitcoin’in aşırı alıma maruz kaldığını öne süren yatırımcılar ise Bitcoin çıkışının 4,900 dolara geriledikten sonra başlayacağını tahmin ediyorlar.

Tabii ki Nye’ın tahminini katılmayanlar da bulunuyor. Nye’ın görüşüne katılmayanların mutabık olduğu bir nokta var; Bitcoin büyük boğa koşusuna başlamadan önce son bir kez daha çok düşük seviyeleri görecek. Yine de Bitcoin 5 bin doların üzerine çıktığı için boğaların artık durdurulamayacağını düşünen yatırımcılar da bulunuyor.

Bitcoin İstatistikleri

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin toplamda 400 milyon işlem sayısını geçti ve 10 yıllık tarihinde yeni bir döneme girdi. Bitcoin 10. doğum gününde önemli psikolojik sınırları aştı. Ayrıca Bitcoin blok başına işlem sayısı bakımından da yeni rekor seviyelerine ulaştı. 2017 boğa sezonunda görülen rakamların yeniden görülmesi ve üzerine çıkılması boğa beklentilerini yükseltti. Son günlerde volatilitede de artış görüldü, bazı uzmanlar fiyat salınımlarının can yakabileceğini belirtti.


ETİKETLER:

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

İnternetten Para Kazanmak İçin İzleyebileceğiniz 12 Yol

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP