Bitcoin Fiyatı Bu Grafiğe Göre 730 Dolara Dek Gerileyebilir

Bitcoin 18 Şubat 2019 - 10:00 46 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Bitcoin Fiyatı Bu Grafiğe Göre 730 Dolara Dek Gerileyebilir

Ayı piyasası ve Bitcoin (BTC)’in sürekli gelişen trendleri nedeniyle lider kripto para biriminin buradan tam olarak nereye gideceği hakkındaki görüşlerini dile getiren birçok analist ve uzman var. Bu eğilimleri tahmin etmek, geleneksel finansal piyasaların kripto para birimlerinden çok farklı olduğunu göz önünde bulundurarak zordur. Yine de bir Bitcoin destekçisi ve kripto para yorumcusu olan Financial Survivalism kendi BTC tahminde bulundu.

Analist: “Bitcoin kısa sürede kolayca 1.165 dolara düşebilir.”

Financial Survivalism’a göre, Bitcoin kısa sürede kolayca 1.165 dolara düşebilir ve Bitcoin destekçisi bu tespitin yapılması için “Hyperwave” fiyat analizinin uygulandığını iddia ediyor. Financial Survivalism ayrıca, oluşumun 1. aşamasına ulaşmanın bu seviyede büyük bir yükselişe yol açacağını söyledi. Twitter’da Financial Survivalism, Bitcoin’in 1.600 dolar ila 2.300 dolar arasında bir dip seviyesi göreceğini  belirtiyor.  Analist Twitter’daki paylaşımına aşağıdaki grafiği ekliyor:

Financial Survivalism’ın öngörüsüne inancı o kadar güçlü ki Bitcoin’in bu fiyat noktasına ulaşacağını öngörerek Murah Mahmudov isimli önde gelen bir kripto para analisti ile bir bahse giriyor.  Bugünlerde 250.000 dolar gibi yüksek Bitcoin fiyat tahminleri yok. Ancak Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmadan önce, bu yılın ilk çeyreğinde bir yerde beklenen en düşük seviyeye gerilemesi bekleniyor. Ocak 2019’da, popüler kripto para analisti Murad Mahmudov Bitcoin için bir dip seviyesi öngörüyor. Murad Mahmudov konuya yönelik şunları söylüyor:

YUKARIDAKİ DİNAMİKLER DOĞRUYSA İLKBAHARDA 1.700-2.200 DOLAR ARALIĞINDA BİR DİP BEKLEYEBİLİRİZ (BÜYÜK OLASILIKLA NİSAN).

Financial Survivalism: “Bitcoin 5.500 doları tekrar test edebilir.”

Financial Survivalism paylaştığı bir başka grafikte Hyperwave verilerini görmezden geldi, bunun yerine Bitcoin’in daha fazla düşebileceği fikrini destekleyen diğer trendlere ve teknik detaylara odaklandı. Finansal Survivalizm konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

İŞTE EN YAKINDAN TAKİP ETTİĞİM MAKRO GRAFİK. SON BİRKAÇ HAFTA İÇİNDE ÇOK İYİ BİR İLERLEME KAYDETTİ. 2015 AYI PİYASASINDA, 200 EMA TARAFINDAN HIZLI BİR ŞEKİLDE REDDEDİLEN VE ÖLÜ BİR KEDİ SIÇRAMASI SAĞLAYAN BİR ADAM & EVE MODELİNE SAHİP OLDUĞUMUZA DİKKAT EDİN.

Bugünün piyasası geçmişine ayak uydurabiliyorsa analiste göre varlık 5.500 doları tekrar test edebilir ve daha sonra düşük değerlere düşebilir. Aslında Financial Survivalism’ın paylaştığı grafiğe göre her BTC sonuçta 732,84 dolar değerinde olabilir. Grafikte hatalar var, ancak Financial Survivalism’ın ifadelerinin asıl amacı, iyimserlerin görüşleri ne olursa olsun, dijital varlığın düşebileceğidir.A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Bitcoin ile Kebap Almak Mümkün!

Avustralyalı gıda zinciri OriginKebabs, Bitcoin (BTC) ile kebap ödemesi kabul etm...

2019 Musluk (Faucet ) Sitesi

Arkadaşlar merhaba, bugün size bomba gibi bir musluk sitesi tanıtacağım. Site çok ...

UBOM ile Günlük 5Dolar Kazan

Arkadaşlar merhaba, bugün size yeni bir site tanıtacağım . Sitemizin adı

En Büyük Kripto Para Borsalarından Birisi Daha Bitcoin SV’yi Delist Etti!

En Büyük Kripto Para Borsalarından Birisi Daha Bitcoin SV’yi Delist Ett...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP