Binance Yeniden Açıldı! BNB 100 Dolara Mı Koşuyor?

Binance 15 Mayıs 2019 - 17:41 10 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Binance Yeniden Açıldı! BNB 100 Dolara Mı Koşuyor?

Binance Yeniden Açıldı! BNB 100 Dolara Mı Koşuyor?

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, 7 Mayıs tarihinde yaşadığı saldırısı sonrası bu durumu çok iyi idare etmesi ve SAFU fonundan bütün zararı karşılaması ile adeta piyasada güven tazeledi.

Binance hacklenme olayı sonrası platformu uzun bir bakıma alacağını duyurmuştu ve basın saatine göre bu bakım tamamlandı. Bakımın bitmesi öncesinde 25 dolar altında seyreden Binance Coin (BNB), habere anında tepki gösterdi ve yükselişe geçti. 27 dolar birim fiyatı zorlayan BNB, toplam piyasa değeri açısından da 3.790 milyar dolar ile hemen üstündeki EOS’u takip etmeyi sürdürüyor.

Yerleştirilmiş video

Binance@binance

🚨
🚨
💛

Trading is now LIVE!

Thank you, for all of your patience and incredible support. 1.03216:02 – 15 May 2019518 kişi bunun hakkında konuşuyorTwitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik


Binance Coin 100 Dolara Çıkabilir Mi?

2019 yılının başlangıcından beri %300 civarı artış yaşayan BNB, özellikle son zamanlarda birçok kripto para yatırımcısının ve analistinin favori kripto para birimlerinden birisi haline geldi. 100 dolar hedefi şu an için dört kat bir artış gibi gözükse ve birçok kişiye göre imkansız olarak değerlendirilse de, BNB’nin geçtiğimiz yıl 4  dolar seviyesinde birim fiyata sahip olduğunu düşünürsek bu aslında hiç de sanıldığı kadar imkansız olmayabilir.

Lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) son birkaç haftada sergilediği yükseliş an itibariyle yavaşlamış gibi gözüküyor ve liderin yavaşladığı yerde genellikle altcoin’lerin çıkışı başlıyor. Önümüzdeki aylarda Binance Chain ve Binance DEX gibi yenilikler ile etkisini arttıracağı tahmin edilen Binance’nin kripto para birimi de kesinlikle bunlardan birisi konumunda.


ETİKETLER:

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2019 Musluk (Faucet ) Sitesi

Arkadaşlar merhaba, bugün size bomba gibi bir musluk sitesi tanıtacağım. Site çok ...

Binance, Kripto Paraların Dolar ve BTC Cinsinden Değerlerini Karşılaştırdı

Binance, Kripto Paraların Dolar ve BTC Cinsinden Değerlerini Karşılaştı...

Binance Coin (BNB) bir kripto parayı daha geçti

Binance'in kripto parası Binance Coin (BNB) son 3 aydır devam eden yüks...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP