Binance, Kripto Paraların Dolar ve BTC Cinsinden Değerlerini Karşılaştırdı

Binance 24 Mart 2019 - 10:23 15 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Binance, Kripto Paraların Dolar ve BTC Cinsinden Değerlerini Karşılaştırdı

Binance, Kripto Paraların Dolar ve BTC Cinsinden Değerlerini Karşılaştırdı

Dünyanın en önde gelen kripto para borsaları arasında gösterilen Binance’in sektör ile ilgili araştırmalarını yapan ekibi Binance Research, kripto paraların bir kısmının dolar bazında değer kazansa da, BTC’ye karşı değer kaybettiğini buldu.

2017 yılından bu yana kripto para piyasalarındaki fiyat trendlerini yakından inceleyen borsa, geçtiğimiz döneme kıyasla, bu yılın ilk üç ayındaki dolar bazı değer artış ya da azalışlarının daha korele olduğu sonucuna vardı.

Ancak bununla birlikte, Bitcoin karşısındaki değer kazanımları ya da kaybedişleri ise, 18 ay öncesine kıyasla daha az korele bir grafik çizdi.

Firmadan yapılan açıklamada Bitcoin karşısında elde edilen değelerin çok daha kritik ve önemli olduğuna vurgu yapılırken; Bitcoin’in kripto para sektörünün en büyük ve en iyi indikatörü olduğu bilgisi de not düşüldü.

Binance Research, aynı zamanda son dönemde kripto para sektöründe bir fenomen haline gelen stabil kripto paralar ile ilgili de bir paragraf ayırdı. Stabil kripto paraların işin içine daha fazla girmesi ile, birçok koinde artık BTC işlem paritesine ek olarak bir de stabil koin paritesi geldiği ifade edilirken, bu durumun da göz ardı edilmemesi gereken bir başka nokta olarak dikkat çektiği belirtildi.

Bilindiği gibi, dünyanın günlük işlem hacmine göre en büyük borsası olan Binance, firma olarak stabil kripto paralara karşı olumlu bir bakış açısına sahip ve platformda birçok stabil kripto para yer alıyor.


ETİKETLER:,

A.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Binance Yeniden Açıldı! BNB 100 Dolara Mı Koşuyor?

Binance Yeniden Açıldı! BNB 100 Dolara Mı Koşuyor?

Dropshipping İle Para Kazanmak

DROPSHİPPİNG İLE PARA KAZANMAKE- ticaret yaparak para kazandı...

XLM Kazanin anında çekin

Arkadaşlar merhaba bugün size süper bir site tanıtacağım XLM musluk sitesi her 10 ...

Fiverr’da İlan Açıp Para Kazanın

Fiverr ile Para kazanmak. Fiverr ile ilan Açıp Para kazanmak ile ilgili makalemize...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP