CBTEF ile Sınırsız BTC Kazanın

Bitcoin 02 Ocak 2019 - 23:12 342 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

CBTEF ile Sınırsız BTC Kazanın

CBTEF NEDİR?

CBTEF, Bitcoin ve Blockchain geliştiricileri tarafından oluşturulmuş, vakıf niteliği taşıyan bir ecosystemdir. CBTEF’in amacı, Bitcoin ve Blockchain kullanımını yaygınlaştırmak, Bitcoin kullanmayı öğrenirken, aynı zamanda blok zincirinde yer alarak ecosystemde kazanç elde edilmesini sağlamaktır.

BLOCKHAIN NEDİR?

Blockchain’i kısaca şifrelenmiş işlem takibi sağlayan bir dağıtık veri tabanı olarak tanımlayabiliriz. Adından da anlaşılacağı gibi zincirleme bir modelle inşa edilen, açık kaynak kodlu olduğu için takip edilebilen ama kırılamayan Blockchain teknolojisi, bir merkeze bağlı olmaksızın işlem yapmaya izin veriyor.Böylece işlemler direkt olarak alıcı ile satıcı arasında ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor.Bitcoin birikiminin saklanabildiği kişiye özel dijital banka ve en güvenli hesap cüzdanı da diyebiliriz.

BİTCOİN NEDİR?

Basitçe bir anlatımla, 2008 yılında kullanımına başlanmış olan Bitcoin herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan elektronik bir para birimidir. Virgülden sonra 100-milyonuncu basamağa kadar birimlere ayrılabilir.

ALGORİTMA NEDİR?

Bir yazılımın arka planında çalışan mantık döngüsüne algoritma denir.Her yazılım bir algoritma ile amacına çalışır şekilde tasarlanır.

ECOSYSTEM NEDİR?

Aslında daha çok tabiat ve doğa döngüsüyle ilgili kullanılan bir terimdir. Doğanın kendini koruması ve bir döngü içerisinde kendisini yenileyerek akışına artarak devam etmesine Ecosystem denir. CBTEF, tıpkı doğa gibi kendini sürekli yenileyen, koruyan artarak devam eden bir döngü içerisindedir.İşte bu nedenle CBTEF Ecosystemi denmektedir.

BLOCKCHAİN VE BİTCOİN’İN SAHİBİ KİMDİR ?


Üye olmak için Tıklayın

Blockchain ve Bitcoin’in bir sahibi yoktur. Anonimdir. Bitcoin, Blockchain geliştiricileri tarafından üretilmiş bir algoritmadır. Blockchain ise bu algoritmaya değer katmıştır.

CBTEF ECOSYSTEMİNDE VAKIF MANTIĞI NEDİR?

CBTEF, Blockchain geliştiricileri tarafından kurulan, merkezi olmayan ve sahibi olmayan ve kar amacı taşımadığı için vakıf niteliği taşıyan bir ecosystem projesidir.

  Artık Arabalar da Akıllı!

CBTEF ECOSYSTEMİNDEN NASIL KAZANÇ SAĞLANMAKTADIR ?

CBTEF ecosystemi büyüme hızına bağlı olarak kazanç sağlar.Her blok döngüsünde %400 kazanç elde edilebilir.Bu kazancın %200’ü ile bir üst bloğa geçiş yapılır.Geri kalan %200’lük danışmanlık bedeli çekilebilir.

NASIL BİTCOİN SAHİBİ OLUNUR ?

Türkiye ya da yurtdışındaki mevcut borsalardan ya da tanıdığınız kişilerden bitcoin satın alabilirsiniz ve dünyanın en güvenli cüzdanı olduğu kabul edilen blockchain cüzdanınızda muhafaza edebilirsiniz.

Üye olmak için TıklayınA.Uluocak
a.uluocak@joojotekno.com

Merhaba Ben Ahmet Uluocak, 1985 Kayseri Doğumluyum. Bitcoin ve Blockchain Eğitim Platformu olan MyDexPay'de Danışman ve stratejik MyDexPay yatırım uzmanıyım. MyDexPay ile hayatınızı nasıl değiştirebileceğiniz hakkında size bilgiler verebilir,size danışmanlık yapabilirim. Gelecek geldi ! Hazırsanız başlayalım !

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Arabalar da Akıllı!

Turkcell Kopilot ile Arabanızın ve Sevdiklerinizin Güvenliğini Sağlayın!

PİVOT Ödeme Yapmaya Başladı

Arkadaşlar merhaba 2018 yılının başlarında hayatımıza Pivot isminde bir uygulama g...

Limitsiz USDQ Kazanın. Yeni Airdrop

Arkadaşlar merhaba, yeni bir Aird...

Huawei P30 Pro Amerika’ya inat güncelleme almaya devam ediyor

lisansı ağustos ayı ortasına kadar uzatılan Huawei &nbs...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP