Xiaomi Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro geliyor!

Xiaomi iki yılı aşkın süredir güncellemediği Mi Note serisini sonlandıracağını açıklamıştı. Ancak, kısa süre öne fikir değişikliğine giden marka Xiaomi Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro modelleri ile bu seriyi tekrar kullanıcılarla buluşturacak.

Başta Avrupa Ekonomi Komisyonu olmak üzere birden fazla sertifikasyon kurumu Mi Note 10 ve Note 10 Pro‘yu tescilledi. Yani, Xiaomi’nin bu cihazları tekrar kullanıcılarla buluşturacağı artık bir iddia olmaktan çıkarak resmen doğrulandı.

Xiaomi Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro onaylandı!

Cihazların teknik özellikleri hakkında hiç bir bilgi bulunmuyor. Sertifikasyon kurumlarının yayınladığı belgeler sayesinde standart modelin M1910F4G, Pro modelinin ise M1910F4S model koduna sahip olduğu görülüyor.

Xiaomi Mi Note 10 ve Mi Note 10 Pro geliyor!

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi’nin 120 Hz ekrana, 5x telefoto kameraya ve 8K video kayıt desteğine sahip olan bir telefon geliştirdiği ortaya çıkmıştı. Bu özelliklerin Mi Note 10 serisinde karşımıza çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor.

Markanın ürün geliştirme stratejisi hakkında detaylı bilgiler, Haziran ayında Xiaomi CEO’su Lei Jun tarafından paylaşıldı. Hızla büyüyen alt marka Redmi‘nin en uygun fiyatlı çözümleri sunmakla, Mi serisinin ise en son yenilikleri üst seviye donanımlar ile birlikte kullanıcılara sunmakla görevlendirildiğini duyurdu.

Share Button

ahmet uluocak

2004 yılından bugüne Web Site Tasarımı, Network Marketing ve Pasif Gelir üzerine çalışmalar yapmaktayım. Pinterest, Shopfy, Amazon ve GittiGidiyor üzerinde eğitimler alarak ve çalışmalar yaparak PASİF GELİR kaynağı oluşturma ve geliştirme adına çalışmalar yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir