Xiaomi MIUI 11 global test sürümünü yayınladı

Xioami fiyat performans konusunda birçok kullanıcının dikkatini çeken bir marka. Şirket, gerek cihaz özellikleri gerekse yazılım arayüzü ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Xiaomi son olarak MIUI  11 global test sürümü için beklenen duyuruyu yaptı.

Hangi model hangi gün MIUI 11 alacak?

MIUI 11 global test sürümü ilk olarak 8 modele gelecek

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi MIUI 11 sürümü ile ilgili tanıtım gerçekleştirmişti. Bu tanıtım ile eski Android sürümlerine de güncelleme geleceğinin müjdesini veren şirket, MIUI 11 global test sürümünü kullanıcılara sunmaya başladı.

MIUI 11 global test sürümü deneyimi yaşayabilmek için cihazınızda en son güncellemelerin kurulu olması gerekiyor. Test sürümü için güncelleme sıklığının cihazlarda oluşacak hata ve test sonuçlarına bağlı olacağını belirten yetkililer, test başvuru yapacak kişilerin MIUI 11 ile ilgili herhangi bir bilgi sızdırmaması için uyarıda bulundu.

Xiaomi miui 11 global test sürümü yayınlandı

Şirket, MIUI 11 global test sürümünü ilk olarak Redmi K20 (Mi 9 T), Redmi K20 Pro (Mi 9 T Pro), Poco F1, Redmi Note 7 Pro, Redmi 7, Redmi Y3, Redmi Note 7 ve Redmi Not 7S modellerinin alacağını açıkladı. Cihazlara güncellemenin OTA (Over the air) şeklinde geleceğini belirten yetkililer, test kullanıcılarına özel OTA güncelleme izni verileceğini duyurdu.

Xiaomi diğer cihazların da yakın zamanda güncellemeye dahil olacağını belirtti. Başvuruların 20 Ekim 2019 Türkiye saati ile 19.00’da sona ereceğini belirten şirket, şimdilik sınırlı sayıda kullanıcının güncelleme yapabileceğinin altını çizdi. Ayrıca güncelleme alan kişilerin şirket tarafından açılan Telegram grubuna katılarak hata bildirimi yapması istendi.

Siz de cihazısınıza MIU 11 global test sürümü kurmak istiyorsanız buraya tıklayarak form doldurabilirsiniz.

Share Button

ahmet uluocak

2004 yılından bugüne Web Site Tasarımı, Network Marketing ve Pasif Gelir üzerine çalışmalar yapmaktayım. Pinterest, Shopfy, Amazon ve GittiGidiyor üzerinde eğitimler alarak ve çalışmalar yaparak PASİF GELİR kaynağı oluşturma ve geliştirme adına çalışmalar yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir