HTC, Yeni Blockchain Telefonunu Tanıttı

Tayvan merkezli teknoloji devi HTC, Blockchain temelli telefonu Exodus 1s modelini tanıttı. Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen Lightning Conference’da telefonu tanıtan kurum; bu yeni Blockchain temelli telefonunun Bitcoin ağına katılımcı olabileceğini ifade etti.

Buna göre, Exodus 1s modeli telefonu üzerinden Bitcoin node’u yürütmek mümkün olacak. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan kurum yöneticisi Phil Chen, şunları söyledi:

”Bitcoin ağının devamlılığını sağlayan en önemli şeylerden birisi de katılımcılıktır. Biz de bu noktada baremi aşağı çektik ve herkesin bu alanda katkı yapmasını amaçladık.”

Bu yeni akıllı telefonun 219 Euro’dan satılacağı da ifade ediliyor. Bu rakam, HTC’nin çıkardığı ilk Blockchain odaklı telefon olan Exodus’un neredeyse üçte biri fiyatına tekabül ediyor.

Ürüne 400 GB’a varan ek hafıza kartı takılabilecek. Bu sayede de Bitcoin node’u yürütmek daha da kolay olacak.

Ürünün normal halinde ise 64 GB’lık hafıza ve 4 GB’lık RAM yer alacak. 27 farklı ülkede satışa çıkması beklenen telefon ile ilgili detaylar önümüzdeki dönemde daha da netlik kazanacak.

Share Button

ahmet uluocak

2004 yılından bugüne Web Site Tasarımı, Network Marketing ve Pasif Gelir üzerine çalışmalar yapmaktayım. Pinterest, Shopfy, Amazon ve GittiGidiyor üzerinde eğitimler alarak ve çalışmalar yaparak PASİF GELİR kaynağı oluşturma ve geliştirme adına çalışmalar yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir