Bir web sitesinin hangi temayı kullandığını öğrenme?

Ziyaret ettiğiniz bir web sitesinin hangi temayı kullandığını öğrenmek isterseniz size bu konuda yardımcı olabilecek bir çok site vardır. Siteye temasını öğrenmek istediğiniz linki girerek anında hangi temayı kullandığını öğrenebiliyorsunuz.

Burada yer alan tema bulma siteleri sadece WordPress alt yapısına sahip sitelerin hangi temayı kullandığını bulabiliyor. Diğer özel yapım temaları maalesef bulamıyor.

Codeinwp ile WordPress alt yapısını kullanan bir sitenin temasını anında öğrenebiliyorsunuz. Burada yer alan bağlantıya tıklayarak hangi temayı kullandığını öğrenmek istediğiniz sitenin linkini yapıştırın ve arama yerini yapıştırın. Sorgulama sonucunda size hangi temayı kullandığını ve tema yapımcısının linkini gösterecektir. Bu sitede özel yapım sitelerin temalarına ulaşamazsınız.

İsit wp

İsit wp ile WordPress alt yapısına sahip bir sitenin hangi temayı kullandığına ulaşabiliyorsunuz. Ek olarak sorguladığınız sitenin hosting sağlayıcısına ve sitenin kullandığı eklentilere de buradan ulaşabiliyorsunuz. Sorgulama yapmak için buraya tıkayın.

What wp theme is that adlı sitede diğerleri gibi sitenin hangi WordPress teması kullandığını anında bulabiliyor. Ek olarak sorguladığınız sitedeki bazı eklentileri de size gösteriyor. Kullanılan temanın yapımcısının linkini de bularak size gösteriyor. Sorgulama yapmak için tıklayın.

Share Button

ahmet uluocak

2004 yılından bugüne Web Site Tasarımı, Network Marketing ve Pasif Gelir üzerine çalışmalar yapmaktayım. Pinterest, Shopfy, Amazon ve GittiGidiyor üzerinde eğitimler alarak ve çalışmalar yaparak PASİF GELİR kaynağı oluşturma ve geliştirme adına çalışmalar yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir