Nixfor’a Nasıl Yatırım Yapılır | , Adım Adım İnceleme

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere nixfor şirketin’de üye olduktan sonra nasıl bitcoin yatırımı yapabilirsiniz detaylı adım adım resimler ile anlatacağım. Eğer üye olmadıysanız web sitemde nasıl üye olunur ile ilgili bilgi mevcut.

Sol üst çubuklara bastığımızda karsınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Binance Ticaret yazan yere bastığımızda aşağısında Binance hesabı oluştur butonu çıkacaktır oraya basmalısınız.

Bastıktan sonra aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi karşınıza en az bitcoin yatırım yapabileceğiniz tutar gözükmekte, bizler ne kadar bitcoin yatırımı yapacaksak örneğin 0.1 Bitcoin yatırımı yapacağız aşağıdaki resime 0.1 yazıp small hesabı oluştur diyoruz..

Small hesabı oluştur dedikten sonra karşınıza aşağıda ödeme yap seçeneği çıkacaktır. Ödeme yapa bastığımızda karsınıza bitcoin cüzdan adresi gelecektir size ait olan bitcoin cüzdan adresi, o cüzdana istediğiniz borsada bitcoin gönderebilirsiniz, hesabınız ortalama 2-3 saat içinde aktif olacaktır. Blockchain üzerinden gönderim sağlarsanız tabikide daha kısa sürede aktif olacaktır hesabınız.

Aşağıdaki resimdeki gibi bitcoin cüzdan adresi gelecektir ve yatırımı o adrese yapabilirsiniz.

Ekibime katılmak isterseniz aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz !

https://www.nixfor.com/backoffice/register?ref=joojotekno

Share Button

ahmet uluocak

2004 yılından bugüne Web Site Tasarımı, Network Marketing ve Pasif Gelir üzerine çalışmalar yapmaktayım. Pinterest, Shopfy, Amazon ve GittiGidiyor üzerinde eğitimler alarak ve çalışmalar yaparak PASİF GELİR kaynağı oluşturma ve geliştirme adına çalışmalar yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir