Ethereum Dominance Nedir

Eth Dominance ? ETH.D Neyi İfade Eder?

Ethereum Dominance Değeri , Eth tarafından domine edilen piyasayı gösterir. Bu hesaplama Toplam Kripto Para Değerinin Ethereum Piyasa Değerine Bölünmesi ile bulunur. Bu değer piyasadaki ETH talebinide göstermektedir. Ethereum Dominance Güncel Durumda %9 seviyesinde olup, Bitcoinden sonra en çok hakimiyet oranına sahip olan 2.coin olarak görülmektedir. Bu değerin Tavan yaptığı en yüksek tarih Temmuz-Eylül 2017 Tarihlerinde %23-24 arasında görülmüştür.

Ethereum Dominance Değeri neden önemlidir. ETH.D grafiği bize neyi anlatır. Ethereum piyasa hakimiyeti ve diğer coinler ile kıyaslanması hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

ETH.D ENDEX GRAFİĞİ

Ethereum Dominance Fiyatları TradingView’den

Ethereum Dominance Neden Önemlidir?

Ethereum Dominance tek başına çok yüksek bir önem teşkil etmesede piyasada hakimiyet oranının yükselmesi ile Bitcoin Dominance Değerinin Düşmesi anlamına gelecektir. Buda Altcoinler için yaşanacak bir Alt Boğa hareketinin başlangıcı olarak değerlendirilebilecek önemde bir olaydır.

Bitcoin Dominance Değeri İçin TIKLAYINIZ

Piyasadaki Önem Arz eden dominance oranlarına bakıldığında ETH, Bitcoinden sonra en çok dikkat edilmesi gereken orandır. ETH Dominance değerini her nekadar piyasa hacmi Ripple ve Litecoinden düşük olsada USDT (Tether) takip etmektedir. USDT.D Değerinin şişmesi paranın borsada etkisinin olmaması anlamına gelir

Share Button

ahmet uluocak

2004 yılından bugüne Web Site Tasarımı, Network Marketing ve Pasif Gelir üzerine çalışmalar yapmaktayım. Pinterest, Shopfy, Amazon ve GittiGidiyor üzerinde eğitimler alarak ve çalışmalar yaparak PASİF GELİR kaynağı oluşturma ve geliştirme adına çalışmalar yapmaktayım.

Ethereum Dominance Nedir” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir